Zbiórka Napęd do wózka aktywnego - zdjęcie główne

Napęd do wózka aktywnego

2 852 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Spychalski - awatar

Marcin Spychalski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie jestem sportowcem niepełnosprawnym i zbieram na przystawkę manualną do wózka aktywnego dzięki temu będę mógł lżej i bezpieczniej się poruszać zwłaszcza po nierównej nawierzchni i dojeżdżać na treningi mojego ulubionego sportu wyciskania sztangi leżąc osób niepełnosprawnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Romek Gatz - awatar

  Romek Gatz

  06.11.2019
  06.11.2019

  Powodzenia Kolego

 • Paweł Fałdowski - awatar

  Paweł Fałdowski

  30.10.2019
  30.10.2019

  Powodzenia

2 852 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Spychalski - awatar

Marcin Spychalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Romek Gatz - awatar
Romek Gatz
10
Krzysztof Baumgart - awatar
Krzysztof Baumgart
30
T.P. - awatar
T.P.
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Angelika Piosik - awatar
Angelika Piosik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Miroslawa Rolof - awatar
Miroslawa Rolof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Zawistowski - awatar
Jakub Zawistowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij