Zbiórka TURNUS REHAbILITACYJNY DLA SYNA - miniaturka zdjęcia

TURNUS REHAbILITACYJNY DLA SYNA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka TURNUS REHAbILITACYJNY DLA SYNA - zdjęcie główne

TURNUS REHAbILITACYJNY DLA SYNA

30 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Grzelczak - awatar

Ewa Grzelczak

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą 3 dzieci Patryka lat 16 ,Mateusza lat 12 i Antosia lat 2,5 Niestety Mateusz jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia urodził się w 24 tygodniu ciąży z ciężką zamartwicą bez funkcji życiowych ważył niecałe 600g . Mateuszek 3 miesiące walczył o swoje życie a ostatnie lata o jakość życia ,synek jest niedowidzący ma upośledzenie umiarkowane i AUTYZM niedawno zdjagnozowano u Mateuszka torbiela w głowie jego życie to ciogłe wyjazdy szpitale leczenia i rehabilitacja . Nigdy niemiał wymazonych wakacji i nie widział wielu miejsc w Polsce jednak jest możliwość połączyć przyjemnośc z pożytecznym Mateusz ma szanse wyjechać na turnus rehabilitacyjny w góry i zobaczyć kawałek Polski nestety pefron nie pokrywa całości i potrzebna jest dofinansowanie brakuje 3000zł żeby Mateusz mógł spełnić swoje marzenie niechce zabawek ani słodyczy marzy o wyjeździe na turnus bardzo prosimy o pomoc i wsparcie w spełnieniu Mateusza marzenia zgóry pięknie dziękujemy:)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Grzelczak - awatar

Ewa Grzelczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irmina Sawulak - awatar
Irmina Sawulak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij