Zbiórka Spłacić przeszłość - Pomóż ! - miniaturka zdjęcia

Spłacić przeszłość - Pomóż ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spłacić przeszłość - Pomóż ! - zdjęcie główne

Spłacić przeszłość - Pomóż !

11 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Maćkowiak - awatar

Joanna Maćkowiak

Organizator zbiórki

Cześć ! 

Nazywam się Asia, jestem młodą studentką z województwa Podlaskiego. Biorę udział w wielu wolontariatach i teraz postanowiłam pomóc mojemu partnerowi. Mój wybranek próbuje spłacić zadłużone mieszkanie (dług powstał podczas trwania małżeństwa jego rodziców.) 
W tym celu rzucił studia, sprzedał wszystkie swoje rzeczy i wyjechał za granicę by rozpocząć spłatę kolejnych rat. Bez oddania całej kwoty nie będziemy jednak mogli rozpocząć wspólnego życia, o którym szczerze marzymy. 

  Oboje pochodzimy z rozbitych rodzin (on ma jedynie ojca a ja tylko brata) i jesteśmy zdani na siebie. Ojciec mojego partnera ma problemy zdrowotne, dlatego nie jest w stanie samodzielnie spłacać rat.

  Planujemy razem zamieszkać i stworzyć rodzinę, której nie mieliśmy. Nikt jednak nie chce zaczynać wspólnego życia od długu...(wedle prawa dług spadnie na mojego partnera)
...Jak każdy mamy pasje (fotografia, muzyka, grafika). Kochamy zwierzęta, chcielibyśmy adoptować psa ze schroniska, rozwijać swoje zainteresowania. Te małe marzenia są w zawieszeniu z powodu zadłużenia.

Trudno jest nam się przełamać i organizować tę zbiórkę, ale bylibyśmy wdzięczni najbardziej na świecie, gdyby ktoś zdecydował się nam pomóc. Za każdy gest odwdzięczymy się jak tylko możemy. 

Mamy wiele planów na przyszłość, które zrealizujemy po spłacie długu : 

* Bliżej Natury : Oboje kochamy przyrodę, chcielibyśmy być jak najbliżej niej. Natura często pojawia się na moich fotografiach, prowadzę mini bloga na temat Podlasia, gdzie zamieszczam wykonane przeze mnie fotografie. Po powrocie mojego partnera do kraju chcemy wybrać się na wycieczki po tym ciekawym regionie.

* Grafika : Mój partner chciałby zdobyć pracę jako grafik. Jest to jego pasja i ma na swoim koncie już kilka projektów, oto niektóre z nich: 
 


Ja również zajmuje się sztuką, pragnę ilustrować książki dla dzieci : 
Raty powoli maleją, ale do spłacenia całej kwoty jeszcze długa droga. Prosimy więc choćby o najmniejszą pomoc. Każdej osobie, która pomoże (i się ujawni) przyślę mały obrazek :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Maćkowiak - awatar

Joanna Maćkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Artur - awatar
Artur
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij