Zbiórka Spłacić przeszłość - Pomóż ! - miniaturka zdjęcia

Spłacić przeszłość - Pomóż !

Joanna Maćkowiak - awatar

Joanna Maćkowiak

Organizator zbiórki

Cześć ! 

Nazywam się Asia, jestem młodą studentką z województwa Podlaskiego. Biorę udział w wielu wolontariatach i teraz postanowiłam pomóc mojemu partnerowi. Mój wybranek próbuje spłacić zadłużone mieszkanie (dług powstał podczas trwania małżeństwa jego rodziców.) 
W tym celu rzucił studia, sprzedał wszystkie swoje rzeczy i wyjechał za granicę by rozpocząć spłatę kolejnych rat. Bez oddania całej kwoty nie będziemy jednak mogli rozpocząć wspólnego życia, o którym szczerze marzymy. 

  Oboje pochodzimy z rozbitych rodzin (on ma jedynie ojca a ja tylko brata) i jesteśmy zdani na siebie. Ojciec mojego partnera ma problemy zdrowotne, dlatego nie jest w stanie samodzielnie spłacać rat.

  Planujemy razem zamieszkać i stworzyć rodzinę, której nie mieliśmy. Nikt jednak nie chce zaczynać wspólnego życia od długu...(wedle prawa dług spadnie na mojego partnera)
...Jak każdy mamy pasje (fotografia, muzyka, grafika). Kochamy zwierzęta, chcielibyśmy adoptować psa ze schroniska, rozwijać swoje zainteresowania. Te małe marzenia są w zawieszeniu z powodu zadłużenia.

Trudno jest nam się przełamać i organizować tę zbiórkę, ale bylibyśmy wdzięczni najbardziej na świecie, gdyby ktoś zdecydował się nam pomóc. Za każdy gest odwdzięczymy się jak tylko możemy. 

Mamy wiele planów na przyszłość, które zrealizujemy po spłacie długu : 

* Bliżej Natury : Oboje kochamy przyrodę, chcielibyśmy być jak najbliżej niej. Natura często pojawia się na moich fotografiach, prowadzę mini bloga na temat Podlasia, gdzie zamieszczam wykonane przeze mnie fotografie. Po powrocie mojego partnera do kraju chcemy wybrać się na wycieczki po tym ciekawym regionie.

* Grafika : Mój partner chciałby zdobyć pracę jako grafik. Jest to jego pasja i ma na swoim koncie już kilka projektów, oto niektóre z nich: 
 


Ja również zajmuje się sztuką, pragnę ilustrować książki dla dzieci : 
Raty powoli maleją, ale do spłacenia całej kwoty jeszcze długa droga. Prosimy więc choćby o najmniejszą pomoc. Każdej osobie, która pomoże (i się ujawni) przyślę mały obrazek :) 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Joanna Maćkowiak - awatar

Joanna Maćkowiak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Artur - awatar
10
Artur
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij