Film Walka z truciem ludzi

271 zł  z 459 779 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy grupą filmowców, których połączył projekt Outbox -platforma form filmowych. 

Zbieramy na pełnometrażowy film dokumentalny o walce z truciem ludzi.  W jaki sposób trute są dzieci? Kto o nie walczy? Dlaczego walczący z truciem, znikają w niewyjaśnionych okolicznościach? Jakie są mechanizmy i czym truci są ludzie, dosłownie każdy z nas, mimo, że często nie jesteśmy tego świadomi. Kilkanaście odważnych na świecie i o nich oraz o sposobach ich walki z truciem ludzi będzie ten film.

Aktualna zbiórka przeznaczona będzie na wynajem sprzętu kamerowego, dźwiękowego, studia montażowego, wynajem studia post-produkcji dźwięku, wynagrodzeń oraz jedzenia dla ekipy filmowej i montażysty pracujących przy powstaniu filmu, za który korporacje nie chcą zapłacić, ponieważ obnażamy ich przemoc w działaniu w stosunku do człowieka, a co najbardziej szokujące w stosunku do dzieci. Pieniądze przeznaczymy również na niezbędne materiały biurowe, telefony, internet, software potrzebne do powstania filmu.  Fundusze ze zbiórki będą przeznaczone na sfilmowanie niezależnych profesorów z całego świata, m.inn. z Francji, Austrii, Niemiec, Polski i USA. 

Zbiórka zapewni wynagrodzenia lektorom oraz tłumaczom z języka angielskiego i francuskiego. Dzięki Waszym wpłatom pokryjemy również koszty dystrybucji.

Nasz pierwszy pilot do filmu o walczących z truciem dzieci "Trucizna i Lek" powstał całkowicie z siły serca i porywu duszy jako non- profit, dzięki grupie wspaniałych profesjonalistów, którzy zaangażowali się w projekt dla idei.  Film ten możecie zobaczyć na naszych kanałach Youtube, Rumble i Odysee.

https://www.youtube.com/watch?v=5hoxU6bi2Iw

Celem projektu jest ochrona ludzi, zwierząt i roślin przed przemocą chemiczną, genetyczną, fizyczną i technologiczną poprzez działalność edukacyjną, kulturową i medialną. 

Film pełnometrażowy o walczących z truciem ludzi będzie możliwy tylko dzięki Wam. Za wszystkie wpłaty z góry dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
271 zł  z 459 779 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bożenna Rafalska - awatar
Bożenna Rafalska
50
Alicja - awatar
Alicja
50
Ryszard - awatar
Ryszard
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Stefańska - awatar
Anna Stefańska
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij