Walczący z truciem ludzi

161 zł  z 265 447 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy grupą filmowców, których połączył projekt Outbox -platforma form filmowych. 

Zbieramy na pełnometrażowy film dokumentalny o walczących z truciem ludzi.  W jaki sposób trute są dzieci? Kto o nie walczy? Dlaczego walczący z truciem, znikają w niewyjaśnionych okolicznościach? Jakie są mechanizmy i czym truci są ludzie, dosłownie każdy z nas, mimo, że często nie jesteśmy tego świadomi. Kilkanaście odważnych na świecie i o nich oraz o sposobach ich walki z truciem ludzi będzie ten film.

Aktualna zbiórka przeznaczona będzie na wynajem sprzętu kamerowego, dźwiękowego, studia montażowego, wynajem studia post-produkcji dźwięku, wynagrodzeń oraz jedzenia dla ekipy filmowej i montażysty pracujących przy powstaniu filmu, za który korporacje nie chcą zapłacić, ponieważ obnażamy ich przemoc w działaniu w stosunku do człowieka, a co najbardziej szokujące w stosunku do dzieci. Pieniądze przeznaczymy również na niezbędne materiały biurowe, telefony, internet, software potrzebne do powstania filmu.  Fundusze ze zbiórki będą przeznaczone na sfilmowanie niezależnych profesorów z całego świata, m.inn. z Francji, Austrii, Niemiec, Polski i USA. 

Zbiórka zapewni wynagrodzenia lektorom oraz tłumaczom z języka angielskiego i francuskiego. Dzięki Waszym wpłatom pokryjemy również koszty dystrybucji.

Nasz pierwszy pilot do filmu o walczących z truciem dzieci "Trucizna i Lek" powstał całkowicie z siły serca i porywu duszy jako non- profit, dzięki grupie wspaniałych profesjonalistów, którzy zaangażowali się w projekt dla idei.  Film ten możecie zobaczyć na naszych kanałach Youtube, Rumble i Odysee.

https://www.youtube.com/watch?v=5hoxU6bi2Iw

Celem projektu jest ochrona ludzi, zwierząt i roślin przed przemocą chemiczną, genetyczną, fizyczną i technologiczną poprzez działalność edukacyjną, kulturową i medialną. 

Film pełnometrażowy o walczących z truciem ludzi będzie możliwy tylko dzięki Wam. Za wszystkie wpłaty z góry dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
161 zł  z 265 447 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Ryszard - awatar
Ryszard
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Stefańska - awatar
Anna Stefańska
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij