Zbiórka Wrzuć do puszki dla Wikuszki - miniaturka zdjęcia

Wrzuć do puszki dla Wikuszki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wrzuć do puszki dla Wikuszki - zdjęcie główne

Wrzuć do puszki dla Wikuszki

10 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Wasiluk - awatar

Sławomir Wasiluk

Organizator zbiórki

Świat jest piękny i kolorowy,każdy chciałby się cieszyć widokiem błękitu nieba,zobaczyć błysk słonecznych promieni w swoich oczach,cieszyć się kolorami wszystkich pór roku.Wika to wspaniała i dzielna dziewczynka,która w swoim życiu przeszła już tak wiele,że nie sposób odmówić jej pomocy.

Nasza księżniczka 27 września 2018 roku kończy 16 lat.Choroba przyszła niespodziewanie i bardzo podstępnie.28 stycznia 2018 roku zasnęła.Po długiej reanimacji udało się przywrócić Vikulę do świata żywych,ale niestety zapadła ona w śpiączkę i nastąpiło porażenie czterokończynowe.

Nasza dzielna wojowniczka przebywa od kilku miesięcy w Klinice Budzik,gdzie następuje powolne jej wybudzanie.

Wiktoria nie może mówić i jedyną szansą dla Niej na kontakt z ukochaną mamą i najbliższymi jest  CYBER OKO.Mając to urządzenie będzie można nawiązać z nią kontakt.Lecz CYBER OKO,to kropla w morzu potrzeb.

Do uzyskania  choćby części sprawności i wybudzenia nasza dzielna księżniczka potrzebuje także:

-pionizatora

-podnośnika

-łóżka rehabilitacyjnego i wózka inwalidzkiego.

Koszt zakupu wszystkich tych niezbędnych urządzeń to 60.000 zł,niestety przekracza on możliwości finansowe mamy Wiktorii.Jak każda mama chciała by Wiki cieszyła się z życia,jak dawniej chodziła do szkoły i spotykała ze znajomymi.

Lecz żeby to nastąpiło potrzeba nam wsparcia i pomocy wszystkich kolorowych aniołów i dobrych duszków. 

Z całego serca prosimy o wsparcie naszej dzielnej wojowniczki.Dobro darowane innym powraca do nas ze zdwojoną mocą.

Proszę zostań naszym kolorowym Aniołem lub dobrym duszkiem.

Część środków udało już się uzbierać ale wciąż  brakuje tak wiele.

                                       KAŻDY MA COŚ,CO MOŻE DAĆ INNYM


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Wasiluk - awatar

Sławomir Wasiluk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij