Zbiórka Wrzuć do puszki dla Wikuszki - miniaturka zdjęcia

Wrzuć do puszki dla Wikuszki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wrzuć do puszki dla Wikuszki - zdjęcie główne

Wrzuć do puszki dla Wikuszki

10 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Wasiluk - awatar

Sławomir Wasiluk

Organizator zbiórki

Świat jest piękny i kolorowy,każdy chciałby się cieszyć widokiem błękitu nieba,zobaczyć błysk słonecznych promieni w swoich oczach,cieszyć się kolorami wszystkich pór roku.Wika to wspaniała i dzielna dziewczynka,która w swoim życiu przeszła już tak wiele,że nie sposób odmówić jej pomocy.

Nasza księżniczka 27 września 2018 roku kończy 16 lat.Choroba przyszła niespodziewanie i bardzo podstępnie.28 stycznia 2018 roku zasnęła.Po długiej reanimacji udało się przywrócić Vikulę do świata żywych,ale niestety zapadła ona w śpiączkę i nastąpiło porażenie czterokończynowe.

Nasza dzielna wojowniczka przebywa od kilku miesięcy w Klinice Budzik,gdzie następuje powolne jej wybudzanie.

Wiktoria nie może mówić i jedyną szansą dla Niej na kontakt z ukochaną mamą i najbliższymi jest  CYBER OKO.Mając to urządzenie będzie można nawiązać z nią kontakt.Lecz CYBER OKO,to kropla w morzu potrzeb.

Do uzyskania  choćby części sprawności i wybudzenia nasza dzielna księżniczka potrzebuje także:

-pionizatora

-podnośnika

-łóżka rehabilitacyjnego i wózka inwalidzkiego.

Koszt zakupu wszystkich tych niezbędnych urządzeń to 60.000 zł,niestety przekracza on możliwości finansowe mamy Wiktorii.Jak każda mama chciała by Wiki cieszyła się z życia,jak dawniej chodziła do szkoły i spotykała ze znajomymi.

Lecz żeby to nastąpiło potrzeba nam wsparcia i pomocy wszystkich kolorowych aniołów i dobrych duszków. 

Z całego serca prosimy o wsparcie naszej dzielnej wojowniczki.Dobro darowane innym powraca do nas ze zdwojoną mocą.

Proszę zostań naszym kolorowym Aniołem lub dobrym duszkiem.

Część środków udało już się uzbierać ale wciąż  brakuje tak wiele.

                                       KAŻDY MA COŚ,CO MOŻE DAĆ INNYM


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Wasiluk - awatar

Sławomir Wasiluk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij