Zbiórka Ciepłe ciuszki dla psiakow - zdjęcie główne

Ciepłe ciuszki dla psiakow

41 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Martusia - awatar

Marta Martusia

Organizator zbiórki

Bardzo wszystkich proszę pomóżcie mi w zakupie chociaż kilku ciepłych kurteczek kocy oraz najbardziej potrzebnych rzeczy do przetrwania zimy!!! Zbiórka jest o tyle ważna ze pomocy potrzebuja nasi najwierniejsi przyjaciele psiaki których i tak już jakiś człowiek zawiódł a mimo wszystko wciąż ufaja i kochają nas 😘 Niestety nie mogą w żaden inny sposób poza dozgonna miłością zapracować na to żeby ta nadchodzącą zimę w miarę łagodnie przetrwac w zimych kojcach 😭 Proszę pomóżcie wierze w Wasze dobre serducha i za każdą pomoc juz z góry dziękuję 😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elżbieta - awatar

  Elżbieta

  03.11.2016
  03.11.2016

  😊🐶 pomagamy

  • Marta Martusia - awatar

   Marta Martusia - Organizator zbiórki

   03.11.2016
   03.11.2016

   Jeszcze raz bardzo dziękuję 😘😘😘

41 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Martusia - awatar

Marta Martusia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Martusia - awatar
Marta Martusia
20
Marta Martusia - awatar
Marta Martusia
10
Elżbieta - awatar
Elżbieta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij