Zbiórka Ciepłe ciuszki dla psiakow - miniaturka zdjęcia

Ciepłe ciuszki dla psiakow

Zbiórka Ciepłe ciuszki dla psiakow - zdjęcie główne

Ciepłe ciuszki dla psiakow

41 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Marta Martusia - awatar

Marta Martusia

Organizator zbiórki

Bardzo wszystkich proszę pomóżcie mi w zakupie chociaż kilku ciepłych kurteczek kocy oraz najbardziej potrzebnych rzeczy do przetrwania zimy!!! Zbiórka jest o tyle ważna ze pomocy potrzebuja nasi najwierniejsi przyjaciele psiaki których i tak już jakiś człowiek zawiódł a mimo wszystko wciąż ufaja i kochają nas 😘 Niestety nie mogą w żaden inny sposób poza dozgonna miłością zapracować na to żeby ta nadchodzącą zimę w miarę łagodnie przetrwac w zimych kojcach 😭 Proszę pomóżcie wierze w Wasze dobre serducha i za każdą pomoc juz z góry dziękuję 😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elżbieta - awatar

  Elżbieta

  03.11.16
  03.11.16

  😊🐶 pomagamy

  • Marta Martusia - awatar

   Marta Martusia - Organizator zbiórki

   03.11.16
   03.11.16

   Jeszcze raz bardzo dziękuję 😘😘😘

41 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Marta Martusia - awatar

Marta Martusia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Martusia - awatar
Marta Martusia
20
Marta Martusia - awatar
Marta Martusia
10
Elżbieta - awatar
Elżbieta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij