Zbiórka Patryk Kontra Nowotwór Kości - miniaturka zdjęcia

Patryk Kontra Nowotwór Kości Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Patryk Kontra Nowotwór Kości - zdjęcie główne

Patryk Kontra Nowotwór Kości

315 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Bożek - awatar

Patryk Bożek

Organizator zbiórki

Nazywam się Patryk Bożek, mam 16 lat i mieszkam w Kraśniku. Od grudnia 2016 roku choruję na nowotwór złośliwy- mięsak Ewinga


Przez rok leczony byłem w Oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Przeszedłem ciężki zabieg operacyjny, chemioterapię oraz przeszczep szpiku kostnego. W listopadzie 2017 roku nastąpiła u mnie wznowa choroby. Aktualnie leczę się w IMID w Warszawie.

Pieniądzę potrzebne są na dalsze leczenie, leki, dojazdy i może na jakiś wyjazd do innego kraju na dalsze leczenie.

Za każdą kwotę serdecznie dziękuję<3 Będe walczyć do końca! - Patryk


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
315 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Bożek - awatar

Patryk Bożek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Bożek - awatar
Anna Bożek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
AnnZin - awatar
AnnZin
20
Jacek Cięszczyk - awatar
Jacek Cięszczyk
50
Jacek Cięszczyk - awatar
Jacek Cięszczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij