Zbiórka Wigilia I paczki - zdjęcie główne

Wigilia I paczki

20 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Tomaszewska - awatar

Edyta Tomaszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 6 letniego dziecka niepełnosprawnego. Mój synek choruje na epilepsje oraz autyzm, a także jestem przewodnicząca Rady Rodziców w przedszkolu terapeutyczno-rewalidacyjne ,,Piękny Umysł'' w Wałczu do którego uczęszcza mój syn Oskar. Moim celem a także innych rodziców dzieci z przedszkola ,, Piękny Umysł''  jest zbiórka pieniędzy na Świąteczną Wigilie a także paczki. Dlatego zwracam się z wielką prośbą do Państwa o pomoc dla naszych dzieci. Będę bardzo wdzięczna za każdy grosz od Państwa, ponieważ bardzo zależy mi na tym aby dzieci miały piękny wigilijny wieczór który każdy człowiek czeka przez cały rok na ten jeden magiczny dzień który jest właśnie wigilia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Tomaszewska - awatar

Edyta Tomaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Małgorzata Milkiewicz - awatar
Małgorzata Milkiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij