Zbiórka Powrót do zdrowia Ryśka - zdjęcie główne

Powrót do zdrowia Ryśka

2 500 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Gołkowska - awatar

Anna Gołkowska

Organizator zbiórki

Rysiek Zabielski, lokalny tarnogórski artysta, przez 30 lat prowadził "Szkołę Rysunku i Malarstwa", członek założyciel Tarnogórskiej Fundacji Kultury i Sztuki, doznał w sierpniu zeszłego roku doznał udaru mózgu i od tego czasu jest leczony. Ma porażenie lewostronne, a stan ogólny nie pozwala na razie na intensywną rehabilitację. Po wypisie z GCR, Rysiek zamieszka z rodziną w dwupokojowym lokalu na trzecim piętrze. Nie ma możliwości szerszego dostosowania lokalu do potrzeb osoby z niepełnosprawnością.

Chcemy pomóc Ryśkowi stanąć na nogi! Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na intensywną rehabilitację i dostosowanie mieszkania przynajmniej w minimalnym stopniu, który będzie pozwalał na lepsze dochodzenie do zdrowia.

Zapraszajcie znajomych, ludzi którzy Ryśka znają, do pomocy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Tęczowy Tygrys, postrach osiedla. - awatar

    Tęczowy Tygrys, postrach osiedla.

    04.04.2024
    04.04.2024

    Wszystkie Ryśki to fajne chłopy. Żeby się dobrze zadziało temu Panu Rysiu.

2 500 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Gołkowska - awatar

Anna Gołkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Miro - awatar
Miro
269
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wojciech Hajda - awatar
Wojciech Hajda
100
Tęczowy Tygrys, postrach osiedla. - awatar
Tęczowy Tygrys, postrach osiedla.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Wojsyk - awatar
Łukasz Wojsyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Mazur - awatar
Jakub Mazur
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij