
Witam was !
Pisze w imieniu swojej siostrzenicy. Karola mam 23 lata i całe życie przed sobą. Studia, wymarzoną prace. Niestety normalne życie uniemożliwia jej choroba. W przeszłości przeszła już 10 operacji kolana. Walczyła z zakażeniem, zapaleniem kości, sepsą. Walka trwała latami ale udało się. Wyszła z tego zwycięsko. Niestety zakażenie zniszczyło staw nieodwracalnie. Ratunkiem jest endoproteza, którą trzeba odwlec w czasie jak najdłużej się da. Wszczepienie endoprotezy w jej przypadku może skończyć się tragicznie. Musi minąć odpowiedni czas od zakażenia, jednak ryzyko powrotu ciężkiego zakażenia istnieje cały czas . Już raz uciekła od śmierci. W jednej z operacji pomogliście jej WY. Dzięki wam zostawiła kule i zaczęła chodzić samodzielnie po kilku latach. To były bezcenne chwile radości. Niestety jesteśmy zmuszone poprosić was ponownie o pomoc. Przed nią ostatnia operacja która została wyceniona na 21 tys. Część środków udało nam się uzbierać pozostaje niewiele ale dla nas to duża kwota. Dzięki niej ma szanse żyć normalnie. Dziękujemy za każdą złotówkę.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!