
Witam, za niedlugo zdaje egzamin na prawo jazdy i bardzo chcialbym poprosic o czesc srodkow (cel to 5 tysiecy), ktore przeznacze na pierwsze auto. Oczywiscie nie proszę o całą kwote tylko o kawałek. Moim marzeniem jest kupienie samochodu w dobrym stanie, aby nie trzeba bylo latac po mechanikach i placic kolejne tyle za naprawe. Dziekuje z gory.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
NLE CHOPPA
yo wsp my nigga hope the kids will grew some hair and wont get jumped! peace out see ya on oblock nigga
King Von
Hope my money can get you some glock with a switch maybe the kids with cncr will have better life peace gng
Anna Cipińska
Witam jestem gastronomem z wrocławia, jestem na rencie po upadku samochodowym i mam 5 dzieci, mam nadzieje że te pieniądze pomogą dzieciąm w z rakiem
Kinga Wyśpiańska
Witam, mam nadzieje że ta kwota pomoże dzieciom, trzymajcie się chłopaki i wiedxcie że to co robicie jest wielkie! przepraszam że tak mało jestem na rencie i mam dzieci a tata tych dzieci jest za granicą
Maria gołodowoska
wiem że to mało ale mam 3 dzieci i żyję na rencie, mam nadzieje że te pieniądze pomogą dzieciom z rakiem :)