
Mam na imię Eliza, mam synka Olka , który ma 9 lat.Jestem samotną matką, od kilku lat sama wychowuję i dbam o syna. W zeszłym roku zmarł ojciec mojego syna. Zamieszkiwał w mieszkaniu po swoich rodzicach, którzy zmarli wcześniej. Teraz po jego śmierci mieszkanie dziedziczy mój synek Olek, który ma 9 lat. Niestety oprócz mieszkania dziadkowie i tata zostawili bardzo dużo długów i żebyśmy mogli tu mieszkać będziemy musieli je spłacić, a kwoty są dużo większe niż kwota podana w zbiórce... Dlatego bardzo proszę o pomoc dobrych ludzi, bez pomocy niestety możemy stracić mieszkanie... a dzięki wam mój synek może będzie miał swój własny kąt. Mieszkanie także wymaga remontu, gdyby ktoś miał zbędne rzeczy po remoncie to z chęcią przyjmiemy.Bardzo proszę o pomoc, oczywiście mogę podesłać dokumenty potwierdzające zadłużenie w spółdzielni i nie tylko. Będę wdzięczna za każdą wpłatę i każde udostępnianie, dziękujemy.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!