
Witam serdecznie wszystkich!
Bardzo potrzebuje wsparcia finansowego ponieważ potrzebuje pieniądze na wyremontowanie przybudówki. Zaczyna powoli się sypać nam na głowy.
Niestety nie stać mnie na tak spory remont stąd ta zbiórka.Posiadam niskie zarobki i nie jestem wstanie odłożyć nawet 100 złotych
Dziękuję wszystkim za wpłaty pomodlę się za was w kościele dobrzy ludzie 
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!