
cześć!
Nazywam się Marta, i mam ostatnio parę kłopotów w życiu. Jest mi bardzo niezręcznie zwracać się do Państwa o pomoc, jednak sprawa jest dość pilna.
Około rok temu usłyszałam od lekarzy, że mam nowotwór złośliwy drobnokomórkowy. Ponieważ przeszłam już dwie operacje i źle znoszę chemię potrzebuję specjalnych wlewów z immunoglobulin, by pomóc moim komórkom walczyć z tym dziadem. Jest to terapia polegająca na serii sześciu wlewów w odstępie co dwa tygodnie. Jeden kosztuje ponad 16 tysięcy plus dodatkowe leki wspomagające. Gdy tylko będę miała możliwość zacząć już z pierwszym, chciałabym to zrobić tak szybko jak to tylko możliwe. Podobno jestem jeszcze młoda i być może życie przede mną więc postanowiłam założyć zbiórkę i zebrać pieniądze na leczenie i podjęcie walki z chorobą.
Cena terapii przerasta moje możliwości dlatego będę ogromnie wdzięczna za wsparcie i pomoc.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!