Zbiórka prośba o leczenie - zdjęcie główne

prośba o leczenie

7 001 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
marta k - awatar

marta k

Organizator zbiórki

cześć!

Nazywam się Marta, i mam ostatnio parę kłopotów w życiu. Jest mi bardzo niezręcznie zwracać się do Państwa o pomoc, jednak sprawa jest dość pilna. 


Około rok temu usłyszałam od lekarzy, że mam nowotwór złośliwy drobnokomórkowy. Ponieważ przeszłam już dwie operacje i źle znoszę chemię potrzebuję specjalnych wlewów z immunoglobulin, by pomóc moim komórkom walczyć z tym dziadem. Jest to terapia polegająca na serii sześciu wlewów w odstępie co dwa tygodnie. Jeden kosztuje ponad 16 tysięcy plus dodatkowe leki wspomagające. Gdy tylko będę miała możliwość zacząć już z pierwszym, chciałabym to zrobić tak szybko jak to tylko możliwe. Podobno jestem jeszcze młoda i być może życie przede mną więc postanowiłam założyć zbiórkę i zebrać pieniądze na leczenie i podjęcie walki z chorobą. 


Cena terapii przerasta moje możliwości dlatego będę ogromnie wdzięczna za wsparcie i pomoc. 

7 001 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
marta k - awatar

marta k

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Jack - awatar
Jack
5 000
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail