
Kochani tak zbiórka to błagania o przetrwanie, nie mamy czasu, wiele osób czekających na zapłaty powiedziało dość, wiele osób wspierających poszło wspierać gdzie indziej bo u nas jest bez szumu, bez "rozlewu krwi" ,bez afer. Nie chcę tego zmieniać, nie chcę koloryzować, chcę przedstawiać prawdę, tak jak jest. Zawsze proszę tylko o tyle ile jest potrzebne czy to na leczenie czy na karmę. Nie zawyżam kwot, nie dodaje dramaturgii by zatrzymać darczyńców, nie kłamię, zawsze mówię tak jak jest. A teraz jest po prostu BEZNADZIEJNIE 😥 Nie mam już sił, nie mam już pomysłów, z każdej strony jest nacisk a dla niektórych byłoby najlepiej żeby nasza fundacja przestała istnieć. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego przede wszystkim też na pokrycie zaległych faktur i na bieżące wydatki. Nie zostawiajcie nas....
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Eliza Szafert
👍❤️
Żaneta
Jestem pełna podziwu Waszego poświęcenia. Życzę powodzenia i wytrwałości 🤗
Na Pomoc Zwierzętom - Organizator zbiórki
❤️💐
Paulina Rajkowska
Za książki, z wysyłką i napiwkiem
Brygida Kędzierska
Wierzę, że się uda- dla Waszego spokoju i dla zdrowia Waszych podopiecznych . Trzymam kciuki i otulam Was ciepłymi myślami ❤️🍀
Baba Yaga
Skromnie, ale od serca