Zbiórka Na ratunek pabianickim kociętom - miniaturka zdjęcia

Na ratunek pabianickim kociętom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na ratunek pabianickim kociętom - zdjęcie główne

Na ratunek pabianickim kociętom

1 640 zł  z 3 400 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Październik 2019.
W domach tymczasowych pabianickiej Grupy Miauczykotek przebywają 34 kocięta urodzone w tym roku. Trafiły do nas z ulic Pabianic i okolicznych miejscowości w wyniku rozmaitych przypadków losowych, jak śmierć matki-kocicy, wyrzucenie miotu z pomieszczeń gospodarczych, porzucenie przez właścicieli itp.
Przygarnęliśmy ile mogliśmy, dbamy najlepiej jak potrafimy, ale zaczyna nam brakować środków finansowych na ich utrzymanie. Najważniejsze potrzeby to opieka weterynaryjna i karma oraz żwirek do kuwet.

Przyjęliśmy niewielką kwotę 100 zł dla każdego kociaka na przegląd weterynaryjny, odrobaczanie, podstawowe szczepienia, czasem drobne przeleczenie niewielkich problemów zdrowotnych. Mnożąc tę kwotę przez 34 kociaki mamy już 3.4oo zł. A to tylko najbardziej podstawowe zabiegi... Nie wyczerpują rzeczywistych wydatków, ale zbierzmy chociaż tyle. To już będzie wielka pomoc dla tych maluchów!

Razem pomóżmy kocim maluchom!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 640 zł  z 3 400 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
OlaH - awatar
OlaH
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andżelika - awatar
Andżelika
100
Dorota - awatar
Dorota
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij