Zbiórka Złoty Bull PĄCZEK wesprzyj i Ty - miniaturka zdjęcia

Złoty Bull PĄCZEK wesprzyj i Ty

Zbiórka Złoty Bull PĄCZEK wesprzyj i Ty - zdjęcie główne

Złoty Bull PĄCZEK wesprzyj i Ty

1 050 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Pączek to 12-letni amstaff (oryginalne poprzednie imiona to Czaki i Draco), który trafił do naszej fundacji ze schroniska w Gorzowie. Nowe imię zostało mu nadane trochę dla przekory, a trochę dla odwrócenia złego losu. Psiak trafił pod nasza opiekę dzięki naszej Adzie, która zaoferowała mu dom tymczasowy. Dołączył tym samym do fundacyjnej tymczasowiczki Balbiny, pudlicy Molly i trzech kotów. Ten złoty pies, z całym licznym stadem, dogadał się bez najmniejszego problemu.
Pączek jest już po całym zestawie badań, a my wiemy jak przedstawia się jego stan zdrowia. Niestety nie jest najlepiej. Pączek jest kolejnym już psem fundacyjnym, u którego wyniki badań wskazują na niewydolność nerek. Co gorsza, także parametry wątrobowe nie są najlepsze, więc musimy się przygotować na kolejną batalię o zdrowie Złotego Bulla.
Pączek jest już pod nasza opieką 2,5 miesiąca. Przez ten czas przytył nam ok. 5 kg, co przy jego chorobach jest naprawdę nie lada wyczynem! Niestety poza tym nie mamy dobrych wieści. Wyniki krwi i moczu dalej nie są zadowalające. Pączek cały czas jest pod stałą opieką weterynaryjną. Codziennie ma robione kroplówki, dostaje specjalistyczną karmę i leki na nerki i wątrobę. DT co chwilę jeździ na badania, żeby na bieżąco monitorować wyniki i w razie potrzeby modyfikować leczenie. A jak to wszystko znosi sam pacjent? Jest bardzo, bardzo dzielny. Ma w sobie ogromną wolę walki. Odżył i mimo przeciwności losu nie ma zamiaru się poddać. Chętnie chodzi na długie spacery, nikt kto go teraz zobaczy nie wierzy, że to już leciwy, schorowany dziadzio. Ciężko też uwierzyć, że jest w domu tymczasowym tak krótko, bo więź, którą stworzył z opiekunkąjest magiczna, niezwykle silna i pełna zaufania.
Niestety, jak się domyślacie leczenie Pączka jest bardzo kosztowne, pierwsza faktura za leczenie dziadka opiewała na kwotę bagatela 1000 zł, a koszty wciąż rosną. Skarpeta Pączka jest na dużym minusie, dlatego też prosimy Was mocno o wsparcie. Możecie wesprzeć Pączusia darami rzeczowymi takimi jak: puszki RC Renal, Renalvet, Hepatiale Large Breed, Ipakitine lub złotówkami. Zbieramy póki co na pokrycie powstałych długów za leczenie. Gdyby ktoś chciał wspomóc Pączusia darami rzeczowymi, zapraszamy do kontaktu :)

Tak wyglądał Pączuś gdy trafił pod nasze skrzydła:

A tak wygląda obecnie:

Faktura oraz wypis z leczenia:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Rafał Wójcikowski - awatar

  Rafał Wójcikowski

  03.07.18
  03.07.18

  Pomagajmy:)

 • Gosia Rylska - awatar

  Gosia Rylska

  03.07.18
  03.07.18

  Zdrowia Paczusiu <3

1 050 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
20
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Marta - awatar
Marta
240
Od Kantusia - awatar
Od Kantusia
150
Rafał Wójcikowski - awatar
Rafał Wójcikowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij