
mam na Imię Kuba i planuje w tym roku rozpocząć swoją przygodę ze startami w Trójboju siłowym. Po przepuklinie kręgosłupa l5-s1 wróciłem do dźwigania i planuję startować w kategoriach do 75 i do 83 kg. Moje aktualne wyniki to około 240kg martwego ciągu, ok 135 kg wyciskania leżąc i ok 190 przysiadu. Jak widać to martwy ciąg dominuje więc oprócz trójboju skupie się również na zawodach z samym martwym ciągiem.
Starty w trójboju sporo kosztują, trzeba zapewnić sobie również nocleg i przejazdy a wygrane... cóż nawet za pierwsze miejsca są smieszne. Z tego powodu proszę o wsparcie.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!