Zbiórka Paczki rzeczowe dla chorych - zdjęcie główne

Paczki rzeczowe dla chorych

150 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka na paczki rzeczowe dla podopiecznych Fundacji i ich bieżącą wysyłkę w 2023 roku do potrzebujących z rodzin z chorym przewlekle lub niepełnosprawnym. Co roku fundacja wysyła kilkadziesiąt takich paczek, poza tym świąteczne,wyprawki i inne okazjonalne oraz w ramach specjalnych akcji. Poniżej informacje o zbiórce oraz akcjach świątecznych i okazjonalnych w latach ubiegłych zrealizowanych m. innymi dzięki wsparciu darczyńców tej zbiórki. Podsumowanie akcji świątecznej  na Facebooku Fundacji i w zbiórce organizowanej  na rzecz tej akcji :)

Akcja na rzecz chorych i niepełnosprawnych dzieci Fundacji Nieskończone Możliwości

Zapraszamy na nasz Facebook https://www.facebook.com/fundacjanmozliwosci/

Grudzień, Święta Bożego Narodzenia, Święta wielkanocne czy Dzień Dziecka  to okresy szczególne dla nas wszystkich, w szczególności dzieci. W tym okresie Fundacja Nieskończone Możliwości, przy aktywnej pomocy darczyńców, wolontariuszy i wolontariatu szkolnego, przedszkoli i lokalnych wolontariuszy np. z powiatu wadowickiego i Krakowa tworzy i wysyła paczki oraz upominki do dzieci i dorosłych podopiecznych fundacji w całej Polsce.  Przez cały rok otrzymujemy również wiele próśb o wsparcie rzeczowe od potrzebujących z całej Polski. Im także w miarę posiadanych funduszy staramy się pomóc rzeczowo w postaci paczki rzeczowej wysyłanej poza świętami.

Podczas naszych akcji pomagamy osobom chorym na choroby rzadkie i przewlekłe np. mukowiscydozę, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, mózgowe porażenie dziecięce; Pomagamy dzieciom niepełnosprawnym i chorym np. na autyzm i choroby onkologiczne, jak i wielodzietnym rodzinom z osobą niepełnosprawnymi i chorymi w rodzinie oraz w trudnej sytuacji życiowej. 

W wielu wypadkach długa, przewlekła choroba dziecka rozbija rodziny. Znoszenie bólu i cierpienia dziecka, pokrywanie wysokich kosztów leczenia lub rehabilitacji jest często ponad siły rodziców. Każdy gest pomocy, każdy gest wsparcia jak i po prostu dobre słowo jest tu szczególnie ważne. 

Nasza akcje mają na celu uzyskanie uśmiechu na twarzach dzieci zmagających się z leczeniem lub rehabilitacją oraz ich rodzin, w tym rodzeństwu osób chorych. Koszty akcji staramy się pokryć z darowizn oraz darowizn rzeczowych, jednak ze względów na rozmiar akcji nasze fundusze są niewystarczające. Dlatego kierujemy do Państwa prośbę o wszelką pomoc w sfinansowaniu paczek rzeczowych Fundacji z okazji Świąt Wielkanocnych, Dnia Dziecka i Świąt Bożego Narodzenia i innych rzeczowych. Naszym celem jest wywołanie uśmiechów na dziesiątkach twarzach dzieci i rodzin w trudnej sytuacji życiowej.  Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup słodyczy, żywności, bonów na zakup żywności, gier edukacyjnych i familijnych, zestawów klocków, lalek, książek dla młodzieży, zestawów puzzle,  odzieży, środków higieny osobistej. W ramach zbiórki zostaną również pokryte koszty opłat pocztowych związanych z wysyłką paczek, .

Często schorzenia i niepełnosprawności nie są powszechnie znane, dzieci spotykają się ze społecznym odrzuceniem. Dlatego szczególnie dziękujemy za okazaną przychylność, pomoc i serce dla tych wszystkich potrzebujących osób. Bezinteresowna pomoc osobom potrzebującym, bez oczekiwania wdzięczności jest szczególnie cenna właśnie tam, gdzie bieda kryje się za barierą wstydu, łez lub ograniczeń. Bardzo serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy! Zdjęcia pochodzą z akcji świątecznych i wysyłkowych z lat ubiegłych  :) na naszych innych zbiórkach i Facebooku więcej zdjęć z akcji.

Grupa otrzymująca te wyjątkowe upominki pakowane są osobiście przez naszych Św. Mikołajów  z wydatną pomocą Elfów z Fundacji i lokalnych wolontariuszy. Na zdjęciu wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Zakrzowie pomagający w pakowaniu prezentów.

Zapraszamy na nasz Faceebook https://www.facebook.com/fundacjanmozliwosci/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  19.01.2023
  19.01.2023

  Fundacja Nieskończone Możliwości zrealizowała wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych Fundacji do rodzin z dzieckiem przewlekle chorym, chorym onkologicznie, niepełnosprawnym, chorym na chorobę rzadką np. mukowiscydozę. Na dzień 14 stycznia 2023 wsparcie wysłano/przekazano do łącznie 80 rodzin z całej Polski. Pierwotnie wysyłka paczek świąteczno-noworocznych Fundacji w grudniu/styczniu była planowana do ok. 50 podopiecznych, do połowy stycznia na liście znajdowało się finalnie 100 rodzin potrzebujących, w tym również które nawiązały kontakt z Fundacją. Ze względu na ograniczone fundusze nie udało się pomóc wszystkim. Fundacja czyni starania, aby pomóc w najbliższej przyszłości części z rodzin przeważnie niepodopiecznym w bardzo złej sytuacji socjalnej, którzy nie otrzymali wsparcia w tej akcji świąteczno-noworocznej. Wśród upominków dla dzieci znalazły się artystyczne kredki i pisaki oraz farby, podświetlany globus księżyca, opiekacz 🙂 kosmetyki, książki, komiksy, gry planszowe, gry logiczne, gry komputerowe, płyty CD, audiobajka, puzzle, klocki LEGO i inne zabawki np. piętrowy parking i coś dla fana Psiego Patrolu :). Dominowały jednak karty podarunkowe do sieci SMYK, EMPIK i BIEDRONKA. Dzięki wsparciu darczyńców większość z obdarowanych podopiecznych Fundacji otrzymała także dodatkowe do upominków dla dzieci Bony na zakup żywności BIEDRONKA. Kilku z obdarowanych podopiecznych Fundacji w szczególnej sytuacji otrzymała także oprócz tego dodatkową pomoc np. umożliwiającą zakup odzieży. Wśród obdarowanych w tym roku są rodziny z dzieckiem chorym przewlekle, chorym onkologicznie, niepełnosprawnym np. z mózgowym porażeniem dziecięcym, epilepsją, zmagającym się ze spektrum autyzmu, chorobami serca, chorym na choroby rzadkie np. mukowiscydozę, pierwotną dyskinezę rzęsek, zespół Ehlersa-Danlosa. Wśród obdarowanych jest również grupa chorych/niepełnosprawnych dorosłych oraz niepełnosprawne dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy. Obdarowane rodziny zamieszkują całą Polskę m.innymi Kraków, Małopolskę, Mazowsze, Śląsk, Dolny Śląsk, województwo podlaskie, lubelskie, podkarpackie, pomorskie, świętokrzyskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, zachodniopomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie. Dziękujmy za pomoc i darowizny, które pomogły zrealizować to wsparcie dla tych rodzin 🙂 Dziękujemy wszystkim darczyńcom Fundacji, darczyńcom zbiórki POMAGAM, w tym małej darowiźnie tej zbiórki w 2022 która wspomogła naszą akcję świątczno-noworoczną, Fundacji LPP, Bankowi BNP Paribas Bank Polska i wolontariuszom za pomoc w wysyłce. Od 2016 roku Fundacja Nieskończone Możliwości wysłała ponad 510 paczek świąteczno-noworocznych oraz wiele innych paczek rzeczowych. W przypadku dotarcia w styczniu darowizn na rzecz paczek rzeczowych Fundacji na tą zbiórkę grupa wysyłkowa ulegnie lekkiemu zwiększeniu, powyżej 80 rodzin.

  Zdjęcie aktualizacji 110 705

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.12.2018
  17.12.2018

  powodzenia !!!

150 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Bąk - awatar
Anna Bąk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij