Zbiórka Paczki rzeczowe dla chorych - zdjęcie główne

Paczki rzeczowe dla chorych

150 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka na paczki rzeczowe dla podopiecznych Fundacji i ich bieżącą wysyłkę w 2021-2023 roku. Poniżej informacje o zbiórce oraz akcjach świątecznych i okazjonalnych w latach ubiegłych zrealizowanych m. innymi dzięki wsparciu darczyńców tej zbiórki. Podsumowanie akcji świątecznej  na Facebooku Fundacji i w zbiórce organizowanej  na rzecz tej akcji :)

Akcja na rzecz chorych i niepełnosprawnych dzieci Fundacji Nieskończone Możliwości

Zapraszamy na nasz Facebook https://www.facebook.com/fundacjanmozliwosci/

Grudzień, Święta Bożego Narodzenia, Święta wielkanocne czy Dzień Dziecka  to okresy szczególne dla nas wszystkich, w szczególności dzieci. W tym okresie Fundacja Nieskończone Możliwości, przy aktywnej pomocy darczyńców, wolontariuszy i wolontariatu szkolnego, przedszkoli i lokalnych wolontariuszy np. z powiatu wadowickiego i Krakowa tworzy i wysyła paczki świąteczne oraz upominki dla około setki dzieci w całej Polsce.  

Podczas naszych akcji pomagamy osobom chorym na choroby rzadkie i przewlekłe np. mukowiscydozę, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, mózgowe porażenie dziecięce; Pomagamy dzieciom niepełnosprawnym i chorym np. na autyzm i choroby onkologiczne, jak i wielodzietnym rodzinom z osobą niepełnosprawnymi i chorymi w rodzinie oraz w trudnej sytuacji życiowej. 

W wielu wypadkach długa, przewlekła choroba dziecka rozbija rodziny. Znoszenie bólu i cierpienia dziecka, pokrywanie wysokich kosztów leczenia lub rehabilitacji jest często ponad siły rodziców. Każdy gest pomocy, każdy gest wsparcia jak i po prostu dobre słowo jest tu szczególnie ważne. 

Nasza akcje mają na celu uzyskanie uśmiechu na twarzach dzieci zmagających się z leczeniem lub rehabilitacją oraz ich rodzin, w tym rodzeństwu osób chorych. Koszty akcji staramy się pokryć z darowizn oraz darowizn rzeczowych, jednak ze względów na rozmiar akcji nasze fundusze są niewystarczające. Dlatego kierujemy do Państwa prośbę o wszelką pomoc w sfinansowaniu paczek rzeczowych Fundacji z okazji Świąt Wielkanocnych, Dnia Dziecka i Świąt Bożego Narodzenia. Naszym celem jest wywołanie uśmiechów na dziesiątkach twarzach dzieci i rodzin w trudnej sytuacji życiowej.  Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup słodyczy, gier edukacyjnych i familijnych, zestawów klocków, lalek, książek dla młodzieży, zestawów puzzle,  odzieży oraz żywności w przypadku paczek z okazji Świąt Wielkanocnych. W ramach zbiórki zostaną również pokryte koszty opłat pocztowych związanych z wysyłką paczek, .

Często schorzenia i niepełnosprawności nie są powszechnie znane, dzieci spotykają się ze społecznym odrzuceniem. Dlatego szczególnie dziękujemy za okazaną przychylność, pomoc i serce dla tych wszystkich potrzebujących osób. Bezinteresowna pomoc osobom potrzebującym, bez oczekiwania wdzięczności jest szczególnie cenna właśnie tam, gdzie bieda kryje się za barierą wstydu, łez lub ograniczeń. Bardzo serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy! Zdjęcia pochodzą z akcji świątecznych i wysyłkowych z lat 2017-2019 :) 

Grupa otrzymująca te wyjątkowe upominki pakowane są osobiście przez naszych Św. Mikołajów  z wydatną pomocą Elfów z Fundacji i lokalnych wolontariuszy. Na zdjęciu wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Zakrzowie pomagający w pakowaniu prezentów.

Zapraszamy na nasz Faceebook https://www.facebook.com/fundacjanmozliwosci/


Aktualizacja 28 grudzień 2018

Okażmy serce także po świętach i przez cały rok. Pomóżcie Fundacji Nieskończone Możliwości w okresie poświątecznym wysłać upominki do kilku jeszcze czekających na uśmiech dzieci chorych i niepełnosprawnych. W okresie przedświątecznym udało się nam wysłać i przekazać ponad 60 paczek świątecznych, pomóż nam dalej pomagać i wysłać upominki w styczniu i na początku lutego do 10 dzieci chorych i niepełnosprawnych. :) 

Darowizny przekazane na konto zbiórki w okresie późniejszym pomogą nam zrealizować akcję świąteczną w 2019 roku. Dziękujemy :)


Aktualizacja 29 maj 2019

Dziękujemy wam za wsparcie w grudniu 2018 roku. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Fundacji, darczyńców  Fundacji i na portalu Pomagam i wolontariuszom udało nam się wysłać do końca stycznia  75 paczek z upominkami do podopiecznych. Niestety nie udało się dotrzeć do wszystkich zainteresowanych, jednak pomogliśmy wielu i mamy nadzieję na zwiększenie tej liczby w tym roku i dotarcie do wszystkich czekających na upominek :). Jeśli zechcą wesprzeć państwo Fundację obecnie, w ramach tej zbiórki to wpłacone darowizny zostaną przekazane na akcję upominków z okazji Dnia Dziecka 2019 dla podopiecznych Fundacji, planowanej akcji wysyłki wyprawek szkolnych we wrześniu 2019 oraz paczek świątecznych w grudniu 2019. Dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy :) 

Marcin Mleczko, Fundacja Nieskończone Możliwości


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  19.01.2023
  19.01.2023

  Fundacja Nieskończone Możliwości zrealizowała wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych Fundacji do rodzin z dzieckiem przewlekle chorym, chorym onkologicznie, niepełnosprawnym, chorym na chorobę rzadką np. mukowiscydozę. Na dzień 14 stycznia 2023 wsparcie wysłano/przekazano do łącznie 80 rodzin z całej Polski. Pierwotnie wysyłka paczek świąteczno-noworocznych Fundacji w grudniu/styczniu była planowana do ok. 50 podopiecznych, do połowy stycznia na liście znajdowało się finalnie 100 rodzin potrzebujących, w tym również które nawiązały kontakt z Fundacją. Ze względu na ograniczone fundusze nie udało się pomóc wszystkim. Fundacja czyni starania, aby pomóc w najbliższej przyszłości części z rodzin przeważnie niepodopiecznym w bardzo złej sytuacji socjalnej, którzy nie otrzymali wsparcia w tej akcji świąteczno-noworocznej. Wśród upominków dla dzieci znalazły się artystyczne kredki i pisaki oraz farby, podświetlany globus księżyca, opiekacz 🙂 kosmetyki, książki, komiksy, gry planszowe, gry logiczne, gry komputerowe, płyty CD, audiobajka, puzzle, klocki LEGO i inne zabawki np. piętrowy parking i coś dla fana Psiego Patrolu :). Dominowały jednak karty podarunkowe do sieci SMYK, EMPIK i BIEDRONKA. Dzięki wsparciu darczyńców większość z obdarowanych podopiecznych Fundacji otrzymała także dodatkowe do upominków dla dzieci Bony na zakup żywności BIEDRONKA. Kilku z obdarowanych podopiecznych Fundacji w szczególnej sytuacji otrzymała także oprócz tego dodatkową pomoc np. umożliwiającą zakup odzieży. Wśród obdarowanych w tym roku są rodziny z dzieckiem chorym przewlekle, chorym onkologicznie, niepełnosprawnym np. z mózgowym porażeniem dziecięcym, epilepsją, zmagającym się ze spektrum autyzmu, chorobami serca, chorym na choroby rzadkie np. mukowiscydozę, pierwotną dyskinezę rzęsek, zespół Ehlersa-Danlosa. Wśród obdarowanych jest również grupa chorych/niepełnosprawnych dorosłych oraz niepełnosprawne dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy. Obdarowane rodziny zamieszkują całą Polskę m.innymi Kraków, Małopolskę, Mazowsze, Śląsk, Dolny Śląsk, województwo podlaskie, lubelskie, podkarpackie, pomorskie, świętokrzyskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, zachodniopomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie. Dziękujmy za pomoc i darowizny, które pomogły zrealizować to wsparcie dla tych rodzin 🙂 Dziękujemy wszystkim darczyńcom Fundacji, darczyńcom zbiórki POMAGAM, w tym małej darowiźnie tej zbiórki w 2022 która wspomogła naszą akcję świątczno-noworoczną, Fundacji LPP, Bankowi BNP Paribas Bank Polska i wolontariuszom za pomoc w wysyłce. Od 2016 roku Fundacja Nieskończone Możliwości wysłała ponad 510 paczek świąteczno-noworocznych oraz wiele innych paczek rzeczowych. W przypadku dotarcia w styczniu darowizn na rzecz paczek rzeczowych Fundacji na tą zbiórkę grupa wysyłkowa ulegnie lekkiemu zwiększeniu, powyżej 80 rodzin.

  Zdjęcie aktualizacji 110 705

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.12.2018
  17.12.2018

  powodzenia !!!

150 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Bąk - awatar
Anna Bąk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij