Zbiórka Środki czystości i higien paczki - miniaturka zdjęcia

Środki czystości i higien paczki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Środki czystości i higien paczki - zdjęcie główne

Środki czystości i higien paczki

115 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Przekazane darowizny finansują zakup środków dezynfekcyjnych i higieny osobistej oraz czystości do paczek rzeczowych wysyłanych w 2024 przez Fundację dla chorych przewlekle, niepełnosprawnych, chorych na choroby rzadkie i ich rodzin. Chcemy obdarować w ten sposób 120 rodzin z niepełnosprawnym lub chorym przewlekle w rodzinie. Poniżej aktualizacje zbiórki i paczek wysyłanych wcześniej w ramach tej zbiórki.

Zbiórka na zakup i dofinansowania środków dezynfekcyjnych, środków higieny osobistej, czystości dla rodzin chorych przewlekle i niepełnosprawnych. Datki wspomagają bieżącą wysyłkę paczek rzeczowych realizowaną przez Fundację.

Od początku marca 2020 Polska przeżywa stan epidemii. Fundacja Nieskończone Możliwości prowadzi działania na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle. 

Od początku wzrostu zagrożenia epidemicznego czy obecnego wzrostu cen inflacją, do Fundacji zgłaszają się podopieczni i inne osoby chore przewlekle z całej Polski z prośbą o wsparcie w zakupie płynów dezynfekcyjnych, środków czystości, higieny osobistej , czy też pomocy żywnościowej. Są to zarówno rodziny dotknięte chorobą nowotworową, niepełnosprawni, jak i chorzy na choroby rzadkie np. mukowiscydozę i inne rzadkie schorzenia. Dla większość z tych chorych i rodzin zalecane jest przestrzeganie wszystkich zasad higieny.

W przypadku wielu tych rodzin, prośby ich opiekunów są jak najbardziej uzasadnione z uwagi na ich złą i pogarszającą się w obecnej chwili sytuację socjalną. Wiemy jak wielkie koszty ponoszą te osoby obecnie na środki związane z dezynfekcją i ochroną osobistą. Ceny tych niezbędnych dla ich prawidłowego codziennego funkcjonowania produktów bardzo wzrosły w ostatnich tygodniach. Bardzo często w związku z koniecznością zakupu nierefundowanych leków lub nierefundowanych w 100% leków nie stać tych rodzin na właściwą ochronę epidemiologiczną. 

Fundacja Nieskończone Możliwości jest młodą organizacją i nie posiadamy funduszy własnych, by móc sfinansować te prośby uzasadnionych socjalnie rodzin. Dlatego stworzyliśmy tą zbiórkę, dzięki której chcemy zakupić środki czystości etc. dla minimum 120 rodzin oraz wysłać te paczki do rodzin zamieszkałych poza Krakowem i przekazać rodzinom z Krakowa. W celu obniżenia finalnych kosztów wysyłki do rodzin spoza Krakowa i zwiększenia ilości osób obdarowanych, w kilku przypadkach paczka będzie miała formę dofinansowania zakupu, rozliczonego Fundacji fakturą zakupową przedstawioną przez rodzica/opiekuna osoby chorej lub chorą osobę dorosłą. 

Chcielibyśmy, aby zbiórka i udzielone wsparcie wsparło w profesjonalnym zabezpieczeniu epidemiologicznym rodziny potrzebujące. Jeśli drodzy darczyńcy uważacie, że osoby z grup ryzyka zarażeniem/ciężkim przebiegiem i śmiercią z powodu pandemii i innych chorób zakaźnych powinny być także właściwie zabezpieczone to pozwólcie nam dzięki waszej darowiźnie pomóc takim rodzinom. 

W przypadku uzyskania większej kwoty niż cel zbiórki Fundacja pomoże większej grupie rodzin chorych przewlekle i niepełnosprawnych


aktualizacja 2020/2023

Pomoc w postaci paczek z maseczkami i środkami dezynfekcyjnymi ( mniejsze i większe opakowania ) oraz rękawiczki łącznie trafiły od 2020 roku do 90 rodzin z osobami niepełnosprawnymi i chorymi przewlekle w całej Polsce. Pomoc trafiła do np. chorych na choroby rzadkie, mukowiscydozę, choroby genetyczne, onkologiczne i niepełnosprawnych seniorów. Paczki oraz ich wysyłka pocztą oraz do Paczkomatów została sfinansowana z tej zbiórki oraz wpłat na rachunek bankowy Fundacji oraz dzięki darowiznom rzeczowym darczyńców z Krakowa i województwa zachodniopomorskiego. Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz tej zbiórki. :) Datki wspomogą bieżącą wysyłkę paczek rzeczowych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  25.04.2023
  25.04.2023

  Dziękujemy za wsparcie tej zbiórki w przeszłości. Polecamy wsparcie innych zbiórek naszej organizacji https://pomagam.pl/org/fundacjanieskonczonemozliwosci wiemy jak wielkie są potrzeby osób chorych przewlekle związane z rehabilitacją, dietą i leczeniem, szczególnie w dobie inflacji. Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1,5 % podatku, Polecamy 🙂Aby wesprzeć naszą organizację prosimy o wsparcie swoim 1,5 procent % podatku Fundacji FANI MANI z właściwym dopiskiem ( KRS: 0000507234, Cel szczegółowy przekazywanego 1,5 % : 22360 fundacja nieskończone możliwości ) 🙂 1,5 % wspiera działania rzeczowe i pomocowe na rzecz podopiecznych organizacji.

  https://pomagam.pl/wielkanocpotrzebujacym prosimy o wsparcie na rzecz 120 podopiecznych Fundacji. Szczeg. ma zbiórce. Realizowana akcja pozwoli na dzień dzisiejszy wesprzeć jedynie kilka osób, chcielibyśmy pomóc większej grupie osób :( Z góry dziękujemy za pomoc.

  Dla osób chcących wesprzeć Fundację darowizną na konto bankowe : Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 Przekazane darowizny na Pomagam i rachunek mogą Państwo odliczyć od podatku w danym roku podatkowym ( ulga na darowizny i wsparcie pożytku, na podstawie dokumentu bankowego/pocztowego przelewu/wpłaty, rozliczenie przy rozliczaniu danego roku podatkowego). Pozdrawiamy

115 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Łukasz - awatar
Łukasz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Gajdziński - awatar
Daniel Gajdziński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij