Zbiórka Dla dzieci z lekooporną padaczką - miniaturka zdjęcia

Dla dzieci z lekooporną padaczką Jak założyć taką zbiórkę?

Dla dzieci z lekooporną padaczką

85 zł  z 17 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Jastrzębski - awatar

Marcin Jastrzębski

Organizator zbiórki

* Pieniądze ze zbiórki zostaną wypłacone bezpośredni na konto fundacji.

Pozdrowienia dla Fundacji i dla wplacajacych od PasjadoSPA.pl


We collect funds for children with drug-resistant epilepsy.

Zbieramy środki dla dzieci z lekooporną padaczką


Oto, jak niewiele potrzeba:

Tysiąc osób/ po 10 zł= 10.000 zł.  (10 zł/ 2.37 EUR/ 2.64 USD)


Taki jest wstępny cel. Oczywiście zawsze możemy pobić rekord i uzbierać więcej, np. 100 tysięcy. Ułamek tej kwoty będzie przeznaczony na prowizję dla operatora. (*Szczegóły na końcu)


Fakt przekazania środków- zostanie dodatkowo udokumentowany na stronie pasjadospa.pl


Jaki piękny dzień. Szkoda, że nie mogę pobawić się z innymi dziećmi. Czas spędzam głównie w swoim łóżku. Mam nawet 100 rzutów padaczki na dobę (...)


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom- uruchomiliśmy z własnej inicjatywy charytatywną zbiórkę dla Fundacji Polacy dla Polaków. Cała suma zostanie przekazana na konto fundacji.

(Nie ma możliwości przelania środków na konto prywatne- np. na moje konto).


Kwota pozwoli sfinansować kolejną partię leków opartych na marihuanie medycznej.

W pierwszej kolejności dla dzieci z lekooporną padaczką oraz dla chorych na nowotwór mózgu.


Pomoc jest bezcenna.  Przyłącz się do wspólnej akcji.

Razem możemy więcej.  

Można na Ciebie liczyć?


Cytuję apel fundacji

"Witajcie...Kochani
Szukamy dobrych serc, bo stan konta naszej fundacji znowu spadł bardzo nisko, więc musimy zmobilizować Wszystkie Siły do #pomocy.
Prosimy, wesprzyj chore dzieci, #udostępnij nasz apel, to nic nie kosztuje, a może wiele pomóc. Na dzisiaj mamy faktury na kwotę 80 000 zł"


Podsumowując:

Dotykamy tematów, którymi zdrowy człowiek kompletnie się nie interesuje. Po co mam dać darowiznę- niech zrobi to ktoś inny. Nasze myślenie ulega zmianie wtedy, kiedy zdrowie zaczyna nam się psuć lub poważna choroba dotyka naszych bliskich. Mam tu na myśli SM- stwardnienie rozsiane. Sam znam taką osobę.

Wyobraźcie sobie drodzy Państwo, jak czuje się taka osoba?

Chodzenie sprawia mi trudność, mają problem z koordynacją ruchów. Jak gdyby ich mózg nie był w stanie zarządzać całym ciałem jednocześnie.  Jak to jest stracić umiejętność poruszania się? Nie rozumiemy tego, gdyż nie pamiętamy, ile czasu zajęła nam nauka chodzenia, chwytania, siadania.


Z wyrazami szacunku, organizator akcji

Marcin Jastrzębski

PasjadoSPA.pl

_______________________________

*Zebrana kwota minus:

- Opłaty Pomagam.pl 5,0%
- Prowizja operatora płatności 2,5%

Koszty zostały uwzględnione w zbiórce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
85 zł  z 17 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Jastrzębski - awatar

Marcin Jastrzębski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Zakęś - awatar
Karolina Zakęś
30
Radosław - awatar
Radosław
25
Marcin Jastrzębski - awatar
Marcin Jastrzębski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij