Zbiórka Padaczka wczesnodziecieca . - zdjęcie główne

Padaczka wczesnodziecieca .

20 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Diana Marek - awatar

Diana Marek

Organizator zbiórki

Witam , mam na imię Lenka i mam 13 miesięcy . Do 8 miesiąca życia byłam zdrową dziewczynką , gdy przyszłam na świat dostałam 10 pkt Apgar .. jednak pewnego dnia po jednym ze szczepien moje zycie się odmieniło . ;( pewnej nocy dokładnie 11.08 podczas snu dostałam pierwszego dużego ataku z niedowładem połowiczym ciała .. rodzice wezwali pogotowie i szybko przetransportowano mnie do szpitala , diagnoza drgawki gorączkowe , tydzień polezałam z mama w szpitalu i wróciłysmy do domu z zaleceniami i kontrolami . Jednak 17.12 znów to się stało :( o godz 13.00 we śnie dostałam kolejnego mocnego ataku ,miałam wywrócone gałki oczne ku górze , ślinotok , szczękościsk i bardzo silne drżenie ciała , to boli :( .21.12 kolejny napad bez gorączki nadal we śnie ... rano już byliśmy u Pani Dr. wszystkie badania , wywiad i diagnoza padaczka wczesnodziecieca .. otrzymałam stałe leki , Convulex 2-0-2 oraz relsed az 10 mg !! :( ponieważ 5 , nie wiele pomaga .. minął miesiąc z myslą , że wszystko wróciło do normy , jednak ...

27.01 godz 16.30 bawiłam się zabawkami i nagle z ogromną siłą stracilam swiadomosc i upadłam ;( i zaczął się kolejny atak , rodzice starali sie mi pomóc podali Relsed 10 mg , atak nie przechodził , więc podali kolejny , ostatni już jaki mogli mi podac tego dnia , atak długo nie przechodził  i się stało bezdech .. dla moich rodziców kilka sekund ogromnej paniki .. 

Wezwali pogotowie , znów szpital .. dostanę kolejny dodatkowy lek ;( 

Między czasie mam zrobiła mi analizę pierwiastkową włosa , okazało się , że mój organizm jest bardzooo zatruty Aluminium , Ołowiem , Rtęcią .. czeka mnie odtruwanie jak tylko nabiorę sił .

Pomóżcie mi w odzyskiwaniu radości z dnia codziennego i cieszenia się dziecinstwem w pełni .

Za okazaną pomoc bardzo dziękuję wraz z rodzicami ;*

Lenka .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Diana Marek - awatar

Diana Marek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij