Zbiórka Padaczka wczesnodziecieca . - miniaturka zdjęcia

Padaczka wczesnodziecieca .

Zbiórka Padaczka wczesnodziecieca . - zdjęcie główne

Padaczka wczesnodziecieca .

20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Diana Marek - awatar

Diana Marek

Organizator zbiórki

Witam , mam na imię Lenka i mam 13 miesięcy . Do 8 miesiąca życia byłam zdrową dziewczynką , gdy przyszłam na świat dostałam 10 pkt Apgar .. jednak pewnego dnia po jednym ze szczepien moje zycie się odmieniło . ;( pewnej nocy dokładnie 11.08 podczas snu dostałam pierwszego dużego ataku z niedowładem połowiczym ciała .. rodzice wezwali pogotowie i szybko przetransportowano mnie do szpitala , diagnoza drgawki gorączkowe , tydzień polezałam z mama w szpitalu i wróciłysmy do domu z zaleceniami i kontrolami . Jednak 17.12 znów to się stało :( o godz 13.00 we śnie dostałam kolejnego mocnego ataku ,miałam wywrócone gałki oczne ku górze , ślinotok , szczękościsk i bardzo silne drżenie ciała , to boli :( .21.12 kolejny napad bez gorączki nadal we śnie ... rano już byliśmy u Pani Dr. wszystkie badania , wywiad i diagnoza padaczka wczesnodziecieca .. otrzymałam stałe leki , Convulex 2-0-2 oraz relsed az 10 mg !! :( ponieważ 5 , nie wiele pomaga .. minął miesiąc z myslą , że wszystko wróciło do normy , jednak ...

27.01 godz 16.30 bawiłam się zabawkami i nagle z ogromną siłą stracilam swiadomosc i upadłam ;( i zaczął się kolejny atak , rodzice starali sie mi pomóc podali Relsed 10 mg , atak nie przechodził , więc podali kolejny , ostatni już jaki mogli mi podac tego dnia , atak długo nie przechodził  i się stało bezdech .. dla moich rodziców kilka sekund ogromnej paniki .. 

Wezwali pogotowie , znów szpital .. dostanę kolejny dodatkowy lek ;( 

Między czasie mam zrobiła mi analizę pierwiastkową włosa , okazało się , że mój organizm jest bardzooo zatruty Aluminium , Ołowiem , Rtęcią .. czeka mnie odtruwanie jak tylko nabiorę sił .

Pomóżcie mi w odzyskiwaniu radości z dnia codziennego i cieszenia się dziecinstwem w pełni .

Za okazaną pomoc bardzo dziękuję wraz z rodzicami ;*

Lenka .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Diana Marek - awatar

Diana Marek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij