Zbiórka Zbiórka "Paka dla zwierzaka" - zdjęcie główne

Zbiórka "Paka dla zwierzaka"

225 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Oliwia Kowalska - awatar

Oliwia Kowalska

Organizator zbiórki

Siedzą w ciepłych mieszkaniach, otoczone miłością i troską domowników. Budzą nas szczekaniem, miauczeniem, wyciem i całą gamą innych dźwięków. Łaszą się, polują na nas, grasują po ogrodach i piwnicach lub po prostu śpią całe dnie. Opiekujemy się nimi i dbamy o nie często nie zwracając uwagi na koszty. Mowa oczywiście o mniejszych braciach - naszych zwierzakach. Niestety nie każdy kot czy pies trafiły do szczęśliwego domu.Niektóre po ciężkich przejściach wciąż czekają na wymarzoną rodzinę. Już niedługo, wspólnie będziemy mogli pomóc ich opiekunom w schroniskach i im samym.

▪▪▪ NA CZYM POLEGA AKCJA?
We współpracy z Samorządem Uczniowskim VIII L.O. im. Władysława IV w Warszawie i Warszawską Ligą Speedcuberów organizujemy zbiórkę dla zwierząt. Dary zostaną przekazane do lokalnych schronisk, wedle bieżącego zapotrzebowania.


 ▪▪▪ KIEDY I GDZIE?
Akcja odbędzie się w VIII L.O. im. Władysława IV w Warszawie, przy ulicy Jagielońskiej 38, przy okazji zawodów: Warsaw Cube Masters 2018.

24 lutego 2018 r. -> 09:30-16:00

25 lutego 2018 r.  -> 10:30-15:00

▪▪▪ CO ZBIERAMY?
Przede wszystkim karmę (suchą i mokrą), ale również żwirek czy akcesoria, takie jak np. legowiska, miski czy zabawki

Internetowa zbiórka została utworzona z myślą o osobach, które nie będą mogły zjawić się w tych dniach, a także mieszkających po za Warszawą. Zebrana kwota przeznaczona zostanie w całości na dodatkowe zakupy w ramach akcji.


Akcję organizuje grupa POMOC NIE OD ŚWIĘTA: https://www.facebook.com/groups/pomocnieodswieta/


Aktualizacje


 • Oliwia Kowalska - awatar

  Oliwia Kowalska

  18.03.18
  18.03.18

  Dziękujemy Państwu za wpłaty! Zgromadzone środki z nadwyżką zostały przeznaczone na opłatę zaległych rachunków w schronisko w Józefowie: http://schroniskojozefow.pl/

  Zdjęcie aktualizacji 13 234

225 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Oliwia Kowalska - awatar

Oliwia Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Dawid Kulig - awatar
Dawid Kulig
20
M. M. - awatar
M. M.
11
Piotr Kaszubowski - awatar
Piotr Kaszubowski
100
Ryszard - awatar
Ryszard
20
Anna Siwiec - awatar
Anna Siwiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rado - awatar
Rado
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij