Zbiórka Dolej do baku larszoBUSA - zdjęcie główne

Dolej do baku larszoBUSA

4 620 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Możliwość poruszania się busem to dla nas WOLNOŚĆ!  
👩‍🦽🚶‍♀️🚶

Dom Fundacji L’Arche w Gdyni znajduje się w otoczonej przez lasy części Wiczlina. Lokalizacja jest urokliwa, ale oddalona od wielu ważnych punktów na mapie trójmiasta.

Chociaż kilku domowników (Łukasz, Patryk czy Magda) porusza się samodzielnie (!) komunikacją miejską, to Fundacja przeznacza dużą część środków, którymi dysponuje, na paliwo.  

9 osobowy bus ma bardzo pojemny bak! 😉 Codziennie jeździmy nim na zajęcia, terapie, a także zupełnie przyziemnie do lekarza, czy na zakupy.  

Chętnie wychodzimy z domu, by spotykać się z nowymi ludźmi i wspólnie budować społeczność inkluzywną - pełną akceptacji i wrażliwą na drugiego człowieka!  🙌❤️

📢 Miesięcznie na paliwo z fundacyjnych środków przeznaczamy nawet 1500 zł. Dziennie to 50 zł mniej w "skarbonce". 

🟠 Pomóż nam zatankować larszoBUSA – wesprzyj zbiórkę dowolną kwotą. 🧡


🔵 Wspieraj z nami godne, dorosłe życie osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

DziękujeMY! 🧡 #larchegdynia

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Co robimy? 🙃

🟠 Tworzymy - z dorosłymi Osobami z NI i Asystentami - Dom Fundacji L’Arche w Gdyni.

To miejsce, w którym umożliwiamy Domownikom doświadczenie pełnego spektrum godnego, dorosłego życia –rozwoju, samostanowienia, przynależności i respektowania praw.

W Domu łączymy rodzinną atmosferę z profesjonalnym wsparciem osobistych Asystentów.


🟠🟠 Pomnażamy kompetencje asystenckie.

Wprowadzamy Asystentów i Wolontariuszy w zasady jakościowego towarzyszenia OzNI.

Poprzez edukację, staże i szkolenia inicjujemy rozpowszechnianie innowacyjnej, jakościowej i słusznej organizacji życia OzNI.

Pracujemy z Osobami z NI w duchu Konwencji ONZ.


🟠🟠🟠 Świadczymy usługi asystenckie - projekt AOON.

Wspieramy dorosłe osoby z NI mieszkające w domach rodzinnych.

Asystent osobisty, to szansa dla OzNI na zyskanie autonomii, sprawczości i bezpieczne poznawanie świata.

To wprowadzenie nowej jakości życia dla całej rodziny i szansę na wytchnienie dla opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja L'Arche w Gdyni - awatar

  Fundacja L'Arche w Gdyni

  08.03.2024
  08.03.2024

  WOW! 😍 Larszobus jedzie dalej! 🚙 🟠 Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dziękujemy KAŻDEJ osobie, która zdecydowała się wesprzeć nas finansowo. 🟠
  Oficjalnie zamykamy naszą paliwową skarbonkę.
  ✅️ Dzięki Wam, bak w larszoBUSIE będzie zapełniony przez kolejne 3️⃣ miesiące! To dla nas 9️⃣0️⃣ dni wolności.
  🔵 Domknęliśmy nasz cel przy wsparciu społeczności pracowników z firmy PIKA, którzy zebrali dla nas 1200 zł. 🔵
  DZIĘKUJEMY! 🧡 Do zobaczenia na trójmiejskich drogach!

  PS. Jeśli jeszcze nie rozliczył_ś podatku za rok 2023 – to jest właśnie dobry moment. Przy tej okazji możesz przekazać nam 1,5% podatku.
  👉 KRS: 00000 54 452
  👉 Cel szczegółowy: Gdynia

  🟠 Bez Was nie ma nas!
  Jeśli chcesz wspierać z nami godne, dorosłe życie osób z niepełnosprawnością intelektualną, tutaj możesz sprawdzić JAK to robić! larche.org.pl/gdynia/pomagam

4 620 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 700
Bernadeta - awatar
Bernadeta
50
Kancelaria Warszawa PIKA - awatar
Kancelaria Warszawa PIKA
100
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij