Zbiórka Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach - miniaturka zdjęcia

Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach

Zbiórka Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach - zdjęcie główne

Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach

20 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Anna Ickiewicz - awatar

Anna Ickiewicz

Organizator zbiórki

Jestem zakochana w Polskich Kresach. Rok temu wraz z akcją Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia, odwiedziliśmy Polskie cmentarze i odnawialiśmy je. W tym roku jedziemy tam znowu, jednak poznaliśmy wielu Polaków, którym należy się nasza pomoc. Żyją nierzadko w skrajnej biedzie. Chcemy zawieźć im podarunki takie jak jedzenie długoterminowe, książki dla dzieci, środki czystości. Jest im to bardzo potrzebne. Dlatego proszę każdego o choćby wpłatę złotówki, każda jedna da naszym rodakom radość, a my przy okazji sprzątania cmentarzy będziemy mogli zobaczyć ich uśmiechnięte twarze. Dziękuję z całego serca.

Jeśli chcecie zobaczyć jak pracowaliśmy w tamtym roku zapraszam
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000923409469&sk=photos&collection_token=100000923409469%3A2305272732%3A69&set=a.1263767363664032.1073741887.100000923409469&type=3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Anna Ickiewicz - awatar

Anna Ickiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Artur - awatar
Artur
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij