Zbiórka Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach - miniaturka zdjęcia

Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach - zdjęcie główne

Wyjazd, pomoc Rodakom na Kresach

20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Ickiewicz - awatar

Anna Ickiewicz

Organizator zbiórki

Jestem zakochana w Polskich Kresach. Rok temu wraz z akcją Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia, odwiedziliśmy Polskie cmentarze i odnawialiśmy je. W tym roku jedziemy tam znowu, jednak poznaliśmy wielu Polaków, którym należy się nasza pomoc. Żyją nierzadko w skrajnej biedzie. Chcemy zawieźć im podarunki takie jak jedzenie długoterminowe, książki dla dzieci, środki czystości. Jest im to bardzo potrzebne. Dlatego proszę każdego o choćby wpłatę złotówki, każda jedna da naszym rodakom radość, a my przy okazji sprzątania cmentarzy będziemy mogli zobaczyć ich uśmiechnięte twarze. Dziękuję z całego serca.

Jeśli chcecie zobaczyć jak pracowaliśmy w tamtym roku zapraszam
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000923409469&sk=photos&collection_token=100000923409469%3A2305272732%3A69&set=a.1263767363664032.1073741887.100000923409469&type=3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Ickiewicz - awatar

Anna Ickiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Artur - awatar
Artur
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij