Godna starość Pani Ewy

364 872 zł  z 440 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 905 osób
Wpłać teraz
 

EDIT: Zmiana planu.. Dziś był ze mną w mieszkaniu budowlaniec który stwierdził, że nie ma najmniejszego sensu remontować mieszkania gdyż może się rozpaść. Jest to bardzo stara kamienica i nie ma pewności czy nie zostanie rozebrana,
jest to 4 piętro w krytycznym stanie. Posadzki i ściany są w rozsypce i zagrzybione.
Zwiększam cel zbiórki i zbieramy na zakup małej kawalerki dla Pani Ewy.

Popatrzcie w jakich warunkach mieszka pani Ewa ;( ;( ;
Filmik z początku zbiórki:Pani Ewa mieszka na Warszawskiej Pradze i nie ma nikogo. Jest wdową, która straciła dwóch synów: pierwszy zmarł w wieku 18 lat po przeszczepie serca, drugi kilka lat temu w wypadku samochodowym gdy jechał na pogrzeb ojca! 

Ma bardzo niską emeryturę. Wystarcza tylko na bardzo skromne jedzenie i rachunki za prąd bo w mieszkaniu: ogrzewanie, kuchenka, ciepła woda wszystko elektryczne. Brakuje na leki a przede wszystkim na normalne jedzenie.

Każdym razem gdy widzę Panią Ewę pomagam jak tylko mogę oraz modlę się o jej zdrowie. Aby nasz Pan Jezus Chrystus wysyłał dobrych ludzi chętnych do pomocy. Już przy drugim razie mnie pamiętała :), bardzo miła i wdzięczna Pani.

Potrzebna pomoc finansowa na gruntowny remont ZAGRZYBIONEGO mieszkania, zakup mebli (m.in.: łóżko, szafki, szafy, stoły), AGD (lodówka, kuchenka, pralka), pościel, obrusy, zasłony, ręczniki itd.

Potrzebujemy materiały budowlane, farby, tapety, regipsy, szpachle i ręce chętne do pomocy... 

Proszę otwórzcie swoje serca i wspólnie stwórzmy Pani Ewuni godne warunki.

Dziękuję kochani za chęć pomocy!
Łukasz Janik

Ps. Więcej info niebawem. Będę informował o tym co i za ile kupiliśmy ;)
Rozliczymy zbiórkę co do złotóweczki, tak abyście wiedzieli na co konkretnie przeznaczyliśmy Wasze pieniądze.

Pomagam.pl NIE pobiera od tej zbiórki prowizji!

Zbiórkę i remont koordynuję wspólnie z
Fundacja pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie"
Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
|KRS 0000239060, NIP 521-336-14-63, REGON 140217610


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie" - awatar

  Fundacja pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie"

  23.02.21
  23.02.21

  Witajcie! Poszukujemy mieszkania do zakupu Pani Ewie na własność + notariusza. Najprawdopodobniej będzie to lokal pod Warszawą. Ofert jest dużo, prosimy o cierpliwość. Tutaj trzyma rękę na pulsie P. Łukasz, który jest w stałym kontakcie z P. Ewą. Pozdrawiamy!

Komentarze


 • Filip - awatar

  Filip

  22.02.21
  22.02.21

  Niech słońce się dla Pani zaświeci

 • Paweł - awatar

  Paweł

  21.02.21
  21.02.21

  Dużo zdrowia i wytrwałości Pani Ewo.

 • Robert Stempniak - awatar

  Robert Stempniak

  21.02.21
  21.02.21

  Trzymam kciuki za panią Ewę

 • Monika - awatar

  Monika

  21.02.21
  21.02.21

  Pozdrawiam <3

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  18.02.21
  18.02.21

  Trzymam kciuki za Panią !

364 872 zł  z 440 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 905 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12 905

Rafał - awatar
Rafał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria Libera - awatar
Wiktoria Libera
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Julia S - awatar
Julia S
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij