Zbiórka Uratujmy rękę Pawła - miniaturka zdjęcia

Uratujmy rękę Pawła

Zbiórka Uratujmy rękę Pawła - zdjęcie główne

Uratujmy rękę Pawła

46 105 zł z 68 000 zł (Cel)
Wpłaciło 586 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Jumas-Klimek - awatar

Joanna Jumas-Klimek

Organizator zbiórki

Jak większość z Was zapewnie już wie, mój małżonek Paweł ponad 2 miesiące temu miał poważny wypadek na rowerze, w wyniku którego doszło do rozerwania nerwów splotu barkowego i paraliżu prawej ręki. Na chwilę obecną Paweł nie może pracować, uprawiać żadnego sportu ani nawet wziąść syna na ręce. Osoby znajace Pawła wiedzą, że zawsze jest pierwszy do pomocy, sam zaś żadko prosi o pomoc, a juz tym bardziej w takiej formie. Nie przychodzi nam to łatwo ale jestemy zmuszeni prosić teraz o Wasza pomoc, która umożliwi Pawłowi powrot do sprawności. Do tej pory na operacje, badania i konsultacje wydaliśmy już 29 tyś zł. Paweł jest po 14 godzinnej operacji - uszkodzenia były tak poważne, że konieczny był z przeszczep nerwów z łydki. Okazało się, że za ok.  miesiąc do dwóch musi przejść kolejną operację - jej koszt to 12 tyś. Same operacje nie wystarczą, kluczowa jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, która bez Waszej pomocy nie będzie możliwa. Przy wersji optymistycznej będą to 2 lata ciężkiej pracy z rehabilitantem - koszty to ok 57 tyś zł.

Paweł po wypadku najbardziej załamał sie tym, ze już nigdy nie bedzie mogł wziąść Syna na barana i ze nie bedzie w stanie pracować przy amortyzacji na serwisie. Może tego po nim nie widać ale na chwilę obecną jest mu naprawdę ciężko odnaleźć się w obecnej sytuacji. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda nam się wrócić do normalności.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Goofy Bilska - awatar

  Agnieszka Goofy Bilska

  12.10.20
  12.10.20

  Trzymaj się ciepło i wracaj prędko do zdrowia!!

 • Mafiasz - awatar

  Mafiasz

  12.10.20
  12.10.20

  Papo trzymaj się! Życzę szybkiego powrotu do sprawności!

 • Ania i Radek - awatar

  Ania i Radek

  04.10.20
  04.10.20

  Dużo zdrowia dla Pawła i sił dla całej rodziny!

 • Maciej - awatar

  Maciej

  04.10.20
  04.10.20

  Trzymaj się kolego, aktualnie po błachej przewrotce na rowerze i złamaniu ledwo jednego palca w skomplikowany sposób walcze o to aby za parę miesięcy móc chwycić kierownice... bo po dwóch miesiącach rehabilitacji jest słabo. Nie jest łatwo i wiem, ile cierpliwości i wytrwalosci potrzebujesz, będę trzymał kciuki warto się nie poddawać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.20
  03.10.20

  Papek do zobaczenia w górach!

46 105 zł z 68 000 zł (Cel)
Wpłaciło 586 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Jumas-Klimek - awatar

Joanna Jumas-Klimek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 586

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek K. - awatar
Tomek K.
100
Elżbieta - awatar
Elżbieta
100
Marcin Szyling - awatar
Marcin Szyling
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
kuruj sie - awatar
kuruj sie
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij