Zbiórka Pomóż zbudować kościół-Wałbrzych - miniaturka zdjęcia

Pomóż zbudować kościół-Wałbrzych Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóż zbudować kościół-Wałbrzych

21 761 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zbigniew Zołoteńki - awatar

Zbigniew Zołoteńki

Organizator zbiórki


Jestem sympatykiem z grupy wsparcia dla przedsięwzięcia budowy kościoła, które przerasta możliwości ekonomiczne parafian z powodu szczególnego ubóstwa po likwidacji górnictwa w tym rejonie. 

Zbieramy środki finansowe, żeby móc kontynuować rozpoczęte dzieło zainicjowane przez JE księdza biskupa Ignacego Deca, ordynariusza świdnickiego.

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej znajduje się na Dolnym Śląskim, w Wałbrzychu, w dzielnicy Konradów. Nad obszarem parafii góruje widoczny już z okolic Wrocławia szczyt Chełmiec, na którym znajduje się najwyższy górski krzyż w Europie.

 W 2015r. ruszyła budowa kościoła parafialnego. Wszystkie postępy w pracach można na bieżąco śledzić na stronie parafii https://www.parafiakonradow.walbrzych.pl/ bądź też na youtube https://www.youtube.com/watch?v=_IYyqiPFE9I

Zgromadzone środki przeznaczone będą na budowę Kaplicy Dziecka Poczętego. 

Pomoc będzie nieoceniona dla parafian Matki Bożej Częstochowskiej i pielgrzymujących do Krzyża Milenijnego na górze Chełmiec.


Folder z najnowszymi zdjęciami z budowy kościoła:

https://drive.google.com/open?id=1-5u1SXCLbPzUAwaWJUghNQk6zCbZI2DZ


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Zbigniew Zołoteńki - awatar

  Zbigniew Zołoteńki

  27.12.2020
  27.12.2020

  ....przygotowania do montażu okien...

  Zdjęcie aktualizacji 60 520

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marek Kwecko - awatar

  Marek Kwecko

  26.04.2021
  26.04.2021

  Szczęść Boże !

  • Zbigniew Zołoteńki - awatar

   Zbigniew Zołoteńki - Organizator zbiórki

   07.10.2021
   07.10.2021

   Daj Boże! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.12.2019
  31.12.2019

  Blogoslawimy księdzu w pracy na chwałę Pana Boga. Belfast i Legnica są sercem przy Twoim Zbożnym Dziele. Życzymy potężnego Błogosławieństwa Bożego, potrzebnych łask od Nowonarodzonego Dzieciątka Jezus za wstawiennictwem Najświętszej Matki Jego i naszej, Panny Maryi Bogumiła i Ryszard Królikowscy

 • Dorota - awatar

  Dorota

  15.11.2019
  15.11.2019

  Wierze ze otworza sie serca ludzi I szybko uda sie zebrac pieniazki na bardzo dobry I potrzebny cel. Zycze powodzenia 👍

 • Marzena - awatar

  Marzena

  21.03.2019
  21.03.2019

  W jedności siła! powodzenia!

  • Zbigniew Zołoteńki - awatar

   Zbigniew Zołoteńki - Organizator zbiórki

   22.03.2019
   22.03.2019

   Dziękuję. Ubi concordia ibi victoria. Chociaż tak jak dusza ożywia ciało, tak dusza wspólnoty ożywia architekturę - to jednak jakość współpracy z łaską, jakość modlitwy każdego członka wspólnoty, czyli po prostu świętość każdego jest najistotniejszą...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.07.2018
  26.07.2018

  :)

  • Zbigniew Zołoteńki - awatar

   Zbigniew Zołoteńki - Organizator zbiórki

   20.08.2018
   20.08.2018

   :)

21 761 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zbigniew Zołoteńki - awatar

Zbigniew Zołoteńki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

Piotr Sucharski - awatar
Piotr Sucharski
1 280
Anastazja i Stanislaw Kowalski - awatar
Anastazja i Stanislaw Kowalski
1 200
Jadwiga i Stefan Juszczak - awatar
Jadwiga i Stefan Juszczak
100
Krystyna Boratyńska - awatar
Krystyna Boratyńska
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Jadwiga Agnes-Wielgus - awatar
Jadwiga Agnes-Wielgus
200
Marek Kupczyk - awatar
Marek Kupczyk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij