Zbiórka Partia Dla Polaków - zdjęcie główne

Partia Dla Polaków

1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert . - awatar

Robert .

Organizator zbiórki

Witam wszystkich którzy chcą przyłączyć się do akcji.

Jestem zwykłym obywatelem, bez koneksji, bez układów i układzików starający się wiązać koniec z końcem, który od jakiegoś czasu śledzi scenę polityczną i im więcej czytam na ten temat, analizuję dotychczasowe działania poszczególnych partii i mam dość tego co widzę :/ 

Każda z partii rządzących coraz bardziej i coraz bezczelniej zawłaszcza sobie nasz kraj, każda kolejna partia coraz bardziej zuchwale kradnie publiczne pieniądze, coraz bezczelniej okrada nas obywateli, okłamują nas, wręcz traktują jak idiotów wymyślając coraz bardziej idiotyczne historyjki. 

Mam dość takiej sytuacji, mam dość życia w kraju w którym obywatel dla władzy jest nikim, w którym obywatel jest zastraszany na każdym kroku, w którym obywatel jest nękany przez coraz to różniejsze instytucje starające się za każdym razem i pod byle pretekstem wyciągnąć kasę od obywatela, gdzie obywatel jest inwigilowany na każdym kroku, gdzie ogranicza się możliwość robienia tego co każdy sam potrafi robić najlepiej i zarabiać na tym. Mam dość bezkarnego łamania prawa przez władze.

Mam dość tego że ktoś na górze narzuca mi w co mam wierzyć i według jakich zasad żyć. Chcę żyć w kraju w którym o własnym życiu będę mógł decydować sam.

Chciałbym założyć "Partię Dla Polaków" z której Polacy będą dumni, z którą Polacy będą się utożsamiać, która zadba o interesy obywateli i pozwoli każdemu z nas żyć zgodnie tak jak każdy będzie chciał, według wartości które są dla niego najważniejsze.

Chcę cofnąć wszystkie złe zmiany wszystkich dotychczasowych partii, chcę oddać władzę nad własnym życiem każdemu obywatelowi. 

Uważam że państwo ma tylko nie przeszkadzać obywatelom w realizacji legalnych i uczciwych działań, ma tyko zapewnić odpowiednią infrastrukturę i w postaci dobrych dróg i urzędów w których urzędnik będzie ponosił odpowiedzialność za wydane decyzje, gdzie urząd będzie dla obywatela nie odwrotnie, gdzie urzędnikowi będzie zależało żeby pomóc obywatelowi a nie robić problemy z byle błahego powodu. 

Państwo ma zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa a nie realizować jakieś własne chore ambicje i fantazje o prywatnym wojsku. Chcę aby policja przestrzegała prawa i pomagała obywatelom, a nie żeby policjant wychodząc z komendy na patrol dostawał polecenie "bez 20 mandatów możecie nie wracać".

Potrzebuje środków na realizację tego przedsięwzięcia, na promocję aby każdy usłyszał o tym, że jest alternatywa która może zmienić ich przyszłość. 

Chcę zmienić kraj, w którym pokolenie naszych dzieci i wnuków będzie mogło żyć bez obaw o przyszłość ich dzieci i wnuków.

Jeśli też myślisz podobnie jak ja wesprzyj mnie abyśmy razem mogli przerwać to błędne koło zmieniających się złodziei, abyśmy zmienili coś na lepsze :) 

Udostępnij, podając dalej zwiększysz szanse na powodzenie całej akcji :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert . - awatar

Robert .

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij