Zbiórka Pasja pomagania Pasji Smaku - zdjęcie główne

Pasja pomagania Pasji Smaku

981 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Voutzoque - awatar

Marcin Voutzoque

Organizator zbiórki

Drogie i Drodzy, Szanowne i Szanowni, gdy dzieje się krzywda, ja nie mogę spać spokojnie. Dlatego ta zbiórka...

Moja przyjaciółka Kasia Szymańska, prowadzi od lat klimatyczną knajpkę Pasja Smaku, na warszawskiej Woli. Miejsce to zawsze kojarzyło się z doskonałym, prostym, polskim jedzeniem, emanowało ciepłem i dobrą energią Kasi - właścicielki i Szefowej kuchni. Co więcej, z Pasji zaczęło emanować dobro w postaci pomocy: lokalnej społeczności, głównie kobietom, poprzez działania i aktywności Fundacji Bezpieczni Razem, a także przez pomoc najbardziej prostą, przyziemną, w postaci gotowania i dowożenia „garów zupy” dla bezdomnych, szukających swojego kąta na Dworcu Centralnym.

Ale ten dobry czas, który Kasia oraz jej Pasja i Fundacja darują, może się zatrzymać. A ja jestem po to, bo do tego nie dopuścić, dlatego zwracam się do Was i do Wszystkich chętnych, o pomoc.

Od kilku lat Kasia walczy z Zarządem Gospodarowania Nieruchomościami na Woli o to, by urząd ten przedłużył umowę na wynajem zajmowanego przez Pasję Smaku lokalu przy ulicy Żytniej 64 w Warszawie. ZGN działa tak, jakby postanowił usunąć stamtąd Pasję bez względu na cokolwiek. Nie będę pisał tu o szczegółach, bo to nie miejsce, ale można zajrzeć na profil Fundacji Bezpieczni Razem na FB (https://m.facebook.com/FundacjaBepieczniRazem/).


ZGN dokonał eksmisji Fundacji i Pasji Smaku z lokalu przy Żytniej. Całe wyposażenie zostało wyprowadzone. Na szczęście przyjaciele Kasi i Pasji szybko zgromadzili nowe stoliki oraz krzesła. Ale potrzebne jest jeszcze nowe wyposażenie kuchni. To, co w tym momencie jest i działa w Pasji, niestety jest sprzętem domowym, na którym nie da się pracować w wymiarze profesjonalnym. Potrzebna jest nowa kuchnia oraz lodówka. O ile lodówka nie musi być przemysłowa, o tyle kuchnia musi być wydajna oraz spełniać wszelkie wymogi prawne. Koszt obu powinien zamknąć się kwotą 7-7,5 tysiąca złotych.

Gorąco proszę Was o wsparcie - finansowe, a jeśli nie dajecie rady finasowo, to kolporujcie informacje o tej zbiórce, na Waszych profilach w social media, mówcie znajomym. 

Wesprzejmy Kasię i dajmy jej dalej pracować i działać - również dla nas. Dziękuję!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
981 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Voutzoque - awatar

Marcin Voutzoque

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
WojtekZ - awatar
WojtekZ
50
Adam Artur Jaworski - awatar
Adam Artur Jaworski
100
Karolina - awatar
Karolina
100
Beata i Michał - awatar
Beata i Michał
20
Bartlomiej Budzynski - awatar
Bartlomiej Budzynski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rysiek K. - awatar
Rysiek K.
50
Wojtek Skrzynski - awatar
Wojtek Skrzynski
100
Maciej Pawlik - awatar
Maciej Pawlik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij