Zbiórka Pasja pomagania Pasji Smaku - zdjęcie główne

Pasja pomagania Pasji Smaku

981 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Voutzoque - awatar

Marcin Voutzoque

Organizator zbiórki

Drogie i Drodzy, Szanowne i Szanowni, gdy dzieje się krzywda, ja nie mogę spać spokojnie. Dlatego ta zbiórka...

Moja przyjaciółka Kasia Szymańska, prowadzi od lat klimatyczną knajpkę Pasja Smaku, na warszawskiej Woli. Miejsce to zawsze kojarzyło się z doskonałym, prostym, polskim jedzeniem, emanowało ciepłem i dobrą energią Kasi - właścicielki i Szefowej kuchni. Co więcej, z Pasji zaczęło emanować dobro w postaci pomocy: lokalnej społeczności, głównie kobietom, poprzez działania i aktywności Fundacji Bezpieczni Razem, a także przez pomoc najbardziej prostą, przyziemną, w postaci gotowania i dowożenia „garów zupy” dla bezdomnych, szukających swojego kąta na Dworcu Centralnym.

Ale ten dobry czas, który Kasia oraz jej Pasja i Fundacja darują, może się zatrzymać. A ja jestem po to, bo do tego nie dopuścić, dlatego zwracam się do Was i do Wszystkich chętnych, o pomoc.

Od kilku lat Kasia walczy z Zarządem Gospodarowania Nieruchomościami na Woli o to, by urząd ten przedłużył umowę na wynajem zajmowanego przez Pasję Smaku lokalu przy ulicy Żytniej 64 w Warszawie. ZGN działa tak, jakby postanowił usunąć stamtąd Pasję bez względu na cokolwiek. Nie będę pisał tu o szczegółach, bo to nie miejsce, ale można zajrzeć na profil Fundacji Bezpieczni Razem na FB (https://m.facebook.com/FundacjaBepieczniRazem/).


ZGN dokonał eksmisji Fundacji i Pasji Smaku z lokalu przy Żytniej. Całe wyposażenie zostało wyprowadzone. Na szczęście przyjaciele Kasi i Pasji szybko zgromadzili nowe stoliki oraz krzesła. Ale potrzebne jest jeszcze nowe wyposażenie kuchni. To, co w tym momencie jest i działa w Pasji, niestety jest sprzętem domowym, na którym nie da się pracować w wymiarze profesjonalnym. Potrzebna jest nowa kuchnia oraz lodówka. O ile lodówka nie musi być przemysłowa, o tyle kuchnia musi być wydajna oraz spełniać wszelkie wymogi prawne. Koszt obu powinien zamknąć się kwotą 7-7,5 tysiąca złotych.

Gorąco proszę Was o wsparcie - finansowe, a jeśli nie dajecie rady finasowo, to kolporujcie informacje o tej zbiórce, na Waszych profilach w social media, mówcie znajomym. 

Wesprzejmy Kasię i dajmy jej dalej pracować i działać - również dla nas. Dziękuję!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
981 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Voutzoque - awatar

Marcin Voutzoque

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
WojtekZ - awatar
WojtekZ
50
Adam Artur Jaworski - awatar
Adam Artur Jaworski
100
Karolina - awatar
Karolina
100
Beata i Michał - awatar
Beata i Michał
20
Bartlomiej Budzynski - awatar
Bartlomiej Budzynski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rysiek K. - awatar
Rysiek K.
50
Wojtek Skrzynski - awatar
Wojtek Skrzynski
100
Maciej Pawlik - awatar
Maciej Pawlik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij