Zbiórka Pomóż mi oddać się pasji! Studio - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi oddać się pasji! Studio Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi oddać się pasji! Studio - zdjęcie główne

Pomóż mi oddać się pasji! Studio

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Roskida - awatar

Daniel Roskida

Organizator zbiórki

Wiele młodych przed podjęciem pierwszej pracy zastanawia się, czy... — ...w ogóle warto pracować w Polsce? Uciekamy po pracę na zmywaku w Anglii, bo z tego da się żyć. — Tutaj, jeśli już nawet dostanie się ten wymarzony etat, to za marne grosze. Dadzą ci 1500 zł i każą się jeszcze za to po rękach całować. Czy tak nie jest ?

Wszyscy chcemy żyć godnie i legalnie zarabiać na tym co kochasz, stąd mój pomysł na własną firmę. Wbrew pozorom nie jest to czynność wyjątkowo trudna pod względem formalnym. Czeka mnie wypełnienie odpowiedniego wniosku oraz wycieczka do urzędu gminy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Pod względem formalnym nie... no właśnie.. pieniądze.. Żeby czuć się bezpiecznie, mając na głowie kredyt i opłaty za czynsz, musiałabym zarabiać minimum 5000 zł. Ciężko ...

Pomóż mi ruszyć z salonem ! Chciałbym wyposażyć gabinet w niezbędny sprzęt - istotne jest tutaj rozeznanie wśród różnych marek i jakości sprzętu oraz materiałów, używanych podczas wykonywania tatuażu (fotel, maszynki, zasilacze, igły, farby, środki dezynfekujące, opatrunki, autoklaw itp.).


Robimy zrzutkę by oddać się pasji !


Osoby które zainwestują w studio będą mogli zostać jego częścią, wystartujemy z nową nazwą, której będziesz autorem !

Na hasło "pomagam" tatuaż 30% taniej ;- )

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Roskida - awatar

Daniel Roskida

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij