Zbiórka Nowy krok Patryka - miniaturka zdjęcia

Nowy krok Patryka

Zbiórka Nowy krok Patryka - zdjęcie główne

Nowy krok Patryka

150 zł z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Wanesaa Makiewicz - awatar

Wanesaa Makiewicz

Organizator zbiórki

Parę słów o Patryku.

Patryk 34 letni kochajacy mąż, ojciec, syn, brat, przyjaciel, zawodowy kierowca. Do tej pory jego zyciem byla rodzina i praca. Był szczęśliwym spełnionym mężczyzną.Praca była jego pasja.  Niestety na chwilę obecną praca jest tylko marzeniem. W wyniku nieszczęśliwego upadku na trampolinie Patryk uszkodził tętnicę udową. Lekarzom udało się ją naprawić lecz w wyniku niedotlenienia mięśni łydki wydała się martwica. Mimo 6 operacji w ciągu miesiąca jedynym wyjściem byla amputacja powyżej kolana. To zupełnie zmieniło świat Patryka.Jednak nie poddał się i dalej walczy. Teraz ciężko ćwiczy aby powrócić do sprawności. Jednak jak to bywa w takich sytuacjach największą bariera są pieniądze. Każda pomoc jest cenna. Nie bądź obojętny   


MAMY JUŻ PIERWSZĄ PROTEZĘ , ALE JAK WIADOMO POTRZEBNA JEST O WIELE LEPSZA TAKA KTÓRA POMOŻE FUNKCONOWAĆ JAK I WROCIĆ DO ZAWODU KIEROWCY ... A WIEĆ KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY ....   

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Wieśniara - awatar

  Iwona Wieśniara

  10.03.17
  10.03.17

  Oby szybko się uzbierało pozdrawiamy

  • Wanesaa Makiewicz - awatar

   Wanesaa Makiewicz - Organizator zbiórki

   23.05.17
   23.05.17

   Dziękujemy ;)

150 zł z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Wanesaa Makiewicz - awatar

Wanesaa Makiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Iwona Wieśniara - awatar
Iwona Wieśniara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij