Zbiórka Nowy krok Patryka - zdjęcie główne

Nowy krok Patryka

150 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wanesaa Makiewicz - awatar

Wanesaa Makiewicz

Organizator zbiórki

Parę słów o Patryku.

Patryk 34 letni kochajacy mąż, ojciec, syn, brat, przyjaciel, zawodowy kierowca. Do tej pory jego zyciem byla rodzina i praca. Był szczęśliwym spełnionym mężczyzną.Praca była jego pasja.  Niestety na chwilę obecną praca jest tylko marzeniem. W wyniku nieszczęśliwego upadku na trampolinie Patryk uszkodził tętnicę udową. Lekarzom udało się ją naprawić lecz w wyniku niedotlenienia mięśni łydki wydała się martwica. Mimo 6 operacji w ciągu miesiąca jedynym wyjściem byla amputacja powyżej kolana. To zupełnie zmieniło świat Patryka.Jednak nie poddał się i dalej walczy. Teraz ciężko ćwiczy aby powrócić do sprawności. Jednak jak to bywa w takich sytuacjach największą bariera są pieniądze. Każda pomoc jest cenna. Nie bądź obojętny   


MAMY JUŻ PIERWSZĄ PROTEZĘ , ALE JAK WIADOMO POTRZEBNA JEST O WIELE LEPSZA TAKA KTÓRA POMOŻE FUNKCONOWAĆ JAK I WROCIĆ DO ZAWODU KIEROWCY ... A WIEĆ KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY ....   

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Wieśniara - awatar

  Iwona Wieśniara

  10.03.2017
  10.03.2017

  Oby szybko się uzbierało pozdrawiamy

  • Wanesaa Makiewicz - awatar

   Wanesaa Makiewicz - Organizator zbiórki

   23.05.2017
   23.05.2017

   Dziękujemy ;)

150 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wanesaa Makiewicz - awatar

Wanesaa Makiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Iwona Wieśniara - awatar
Iwona Wieśniara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij