Zbiórka Leczenie i implant dla syna - zdjęcie główne

Leczenie i implant dla syna

20 193 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Beata Kubera - awatar

Beata Kubera

Organizator zbiórki

Kochani zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla naszego syna Patryka.

O chorobie dowiedzieliśmy się na początku października 2023 r. RAK ZLOSLIWY 

Syn przeszedł operację usunięcia raka złośliwego 9 października , chemioterapię zaczął w listopadzie trzy sesje, ostatnia sesja chemioterapii skończyła się 3 stycznia 2024 r.

Patryk ma podejrzenie martwicy w trzonach kości biodrowej, teraz  czeka syna szereg badań kontrolnych oraz wszczepienie implantu . 

Po pierwszej wizycie w Poradni Onkologicznej dowiedzieliśmy się jakie jeszcze naszego syna  czekają wizyty . Musimy co miesiąc jeździć do Poradni Onkologicznej i robić badania markerów i krwi , co trzy miesiące USG miednicy , co cztery miesiące rezonans magnetyczny miednicy , tomograf komputerowy . 

Poradnia Urologiczna , Poradnia Audiologiczne , Poradnia Dermatologiczna - sprawdzenie wszystkich pieprzyków, Poradnia Neurologiczna , Poradnia Endokrynologiczna i  Poradnia Chirurgiczna żeby usunąć PORT .


Nasz syn jest uczniem ll klasy LO o profilu sportowym. Jego pasją jest piłka nożna , dlatego reprezentuje barwy klubu Orzeł Palowice . Patryk  jest bardzo pogodnym , pomocnym i wesołym dzieckiem .Bardzo dzielnie znosi ciężar choroby , jednak obecnie nie jest w stanie uprawiać sportu oraz podjąć żadnej aktywności fizycznej.

Choroba syna bardzo wpłynęła na budżet naszej sześcioosobowej rodziny . Dlatego bardzo  dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia...😘😘😘😘😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Artur Gliwicki - awatar

  Artur Gliwicki

  24.03.2024
  24.03.2024

  Powodzenia Patryk. Trzymaj się!

  • Beata Kubera - awatar

   Beata Kubera - Organizator zbiórki

   25.03.2024
   25.03.2024

   Dziękujemy

 • Marek Bulenda - awatar

  Marek Bulenda

  23.03.2024
  23.03.2024

  Patryk, wracaj szybko do zdrowia.

  • Beata Kubera - awatar

   Beata Kubera - Organizator zbiórki

   25.03.2024
   25.03.2024

   Dziekujemy

 • Ania S :) - awatar

  Ania S :)

  21.03.2024
  21.03.2024

  Wracaj szybko do zdrowia Patryk :)

  • Beata Kubera - awatar

   Beata Kubera - Organizator zbiórki

   22.03.2024
   22.03.2024

   Dziękuję ślicznie ❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.2024
  11.03.2024

  Trzymam kciuki

  • Beata Kubera - awatar

   Beata Kubera - Organizator zbiórki

   22.03.2024
   22.03.2024

   ❤️❤️❤️❤️

 • Iza K - awatar

  Iza K

  31.01.2024
  31.01.2024

  Dużo zdrówka i trzymamy kciuki.

20 193 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Beata Kubera - awatar

Beata Kubera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 177

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karol Knop - awatar
Karol Knop
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek - awatar
Marek
50
Artur Gliwicki - awatar
Artur Gliwicki
100
Karolina Grychtoł - awatar
Karolina Grychtoł
20
Marek Bulenda - awatar
Marek Bulenda
100
Ania S :) - awatar
Ania S :)
100
Eliza - awatar
Eliza
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij