Zbiórka Pomóżmy Paulinie łatwiej żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Paulinie łatwiej żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Paulinie łatwiej żyć - zdjęcie główne

Pomóżmy Paulinie łatwiej żyć

45 410 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 914 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

CELEM ZBIÓRKI JEST...
zgromadzenie potrzebnych środków finansowych na zakup podnośnika sufitowego, który umożliwi sprawny, łatwy transport oraz pozwoli na pionizowanie wraz z reedukcją chodu naszej Podopiecznej w miejscu zamieszkania.

-

Poznajcie Paulinę, naszą (już prawie!) 24-letnią Podopieczną, której życie zostało w pełni ukształtowane przez wadę ośrodkowego ukladu nerwowego (OUN). Na co dzień, mięśniami, rękami i nogami dla Pauliny jest jej mama - Pani Katarzyna, co niestety znacząco odbija się na jej sprawności fizycznej...

"Zakup podnośnika jest bardzo ważny by Paulina w sposób bezpieczny mogła być pionizowana wraz z reedukacją chodu, ale przede wszystkim transportowana do wózka, łóżka i łazienki z podłogi, na której toczy się jej aktywność. Moje możliwości fizyczne słabną,muszę brać pod uwagę że to już najwyższy czas by czynności dnia codziennego były bezpieczne dla nas obu. Chcę mieć możliwość jak najdłużej sprawować opiekę nad córką, dlatego też nie mogę dopuścić, by moje ciało doznawało kolejnych kontuzji." - Pani Katarzyna, mama Pauliny

Zbiórka jest więc motywowana poprawą komfortu życia nie tylko Pauliny, ale również samotnie wychowujacej jej mamy. Prosimy o pomoc! Każdy gest jest niezwykle ważny.

-

APEL MAMY PAULINY:

16 grudnia 1999 roku na świat przyszła Paulina, która została wypisana do domu jako zdrowy noworodek. Niestety jej rozwój nie przebiegał prawidłowo, przez co w 4 miesiącu jej życia zdecydowałam się na konsultację u pediatry. Rozpoczęłyśmy rehabilitację oraz szeroką konsultację u wielu specjalistów, którzy wykluczyli udział genów w opóźnieniu psychoruchowym Pauliny. Na domiar złego córka cierpi na epilepsję lekooporną, przez co wyciszenie napadów, przy których dochodzi nawet do kilkudziesięciosekundowych bezdechów, się nie udało.

Obecnie córka znajduje się pod stałą opieką poradni neurologicznej, uczestniczy także w zajęciach w oparciu o indywidualny program rewalidacyjno-wychowawczy, gdzie ma również zapewnioną fizjoterapię.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie, które realnie wpłynie na poprawę codziennego funkcjonowania Pauliny.  Jest ona osobą całkowicie zależną od drugiej osoby, przez co wymaga mojej całodobowej opieki.

Za każdy gest wsparcia z Państwa strony będę niezmiernie wdzięczna.

Mama Pauliny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.2024
  23.01.2024

  Wszystkiego dobrego, duzo zdrowia i sił dla dzielnej Mamy. Pozdrawiam serdecznie

 • Joanna Tkacz - awatar

  Joanna Tkacz

  10.01.2024
  10.01.2024

  Wszystkiego dobrego.

 • Hubert Oczoś-Bieganie - awatar

  Hubert Oczoś-Bieganie

  05.01.2024
  05.01.2024

  Bieganie

 • Jerzy Maksym Pomaganie przez bieganie - awatar

  Jerzy Maksym Pomaganie przez bieganie

  04.01.2024
  04.01.2024

  Pomaganie przez bieganie

 • Elżbieta - awatar

  Elżbieta

  30.12.2023
  30.12.2023

  Miłego dnia!

45 410 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 914 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 914

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Kulan - awatar
Monika Kulan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij