Zbiórka Arianka-walka o każdy oddech... - miniaturka zdjęcia

Arianka-walka o każdy oddech... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Arianka-walka o każdy oddech... - zdjęcie główne

Arianka-walka o każdy oddech...

19 681 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 365 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Ku - awatar

Paulina Ku

Organizator zbiórki

Kochani zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla mojej malutkiej córki. Długo zbierałam się by powiedzieć o tym całemu światu że mam nieuleczalnie chore dziecko, które codziennie walczy o życie i zdrowie. Arianka ma już rok i choruje na bardzo ciężką genetyczną nie uleczalna chorobę mukowiscydozę. Która systematycznie wyniszcza jej organizm Choroba ta atakuje układ oddechowy i pokarmowy powodując włóknienie narządów (płuca, trzustka) a jedyna szansa na przedłużenie życia jest transplantacja płuc.Każdy dzień dla nas to walka o zdrowie i życie... A niestety leki i większość sprzętu do rehabilitacji jest nierefundowane. Arianka przeszła już w swoim krótkim życiu zaostrzenie choroby. Kilku tygodniowe leczenie różnymi antybiotykami, okromny męczący kaszel który już z nami niestety zostanie na stałe, oraz dwie groźne bakterie które wyniszczają jej płuca.. i są antybiotykooporne. Proszę o pomoc i wsparcie w imieniu mojej córki, każdemu ogromnie dziekuje za chęć pomocy ❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.12.2019
  17.12.2019

  Zdrówka bąbelku💜💜💜

 • Skina - awatar

  Skina

  27.09.2019
  27.09.2019

  Wytrwałości i nieustającej wiary życzę.

 • Ania S. - awatar

  Ania S.

  19.02.2019
  19.02.2019

  Zdrówka 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2019
  18.02.2019

  warto pomagać

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2019
  16.02.2019

  :)

19 681 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 365 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Ku - awatar

Paulina Ku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 365

Magda wylicytowane przedmioty u Toli - awatar
Magda wylicytowane przedmioty u Toli
621
Magda Licytacja Toli Uczę się samodzielności - awatar
Magda Licytacja Toli Uczę się samodzielności
92
Magda Licytacja Toli Bum Bum Rurki - awatar
Magda Licytacja Toli Bum Bum Rurki
101
Magdalena - awatar
Magdalena
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Licytacja Toli segregator - awatar
Alicja Licytacja Toli segregator
77
Beata M-S - awatar
Beata M-S
501
Licytacja Toli - awatar
Licytacja Toli
100
Anna Preiss - awatar
Anna Preiss
130
Joanna Galej - awatar
Joanna Galej
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij