Zbiórka Legenda YAPY- pomóżmy Pawłowi! - zdjęcie główne

Legenda YAPY- pomóżmy Pawłowi!

23 457 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Jacek Witek - awatar

Jacek Witek

Organizator zbiórki

Paweł Małolepszy to znany i ceniony muzyk, legenda Yapy. Współtworzył wiele projektów muzycznych, większość fanów kojarzy go jednak z zespołem Grzmiąca Półlitrówa, której jest założycielem i frontmanem. 

http://malolepszy.net/index.html

Podczas ponad trzydziestoletniej przygody muzycznej występował na scenach niemal całej Polski zdobywając wiele nagród, oraz uznanie publiczności. Jest muzykiem nietuzinkowym, cenią go tak wielbiciele dobrego rocka, bluesa, jak i poezji śpiewanej. Teksty i muzyka, którą tworzy, trafiają prosto do ludzkich serc, ponieważ i z serca wypływają. Piosenki Pawła opowiadają o życiu, o chwilach łatwych i trudnych, śmiesznych i smutnych, nie brak w nich wątków autobiograficznych. Są to piosenki, jak Paweł często podkreśla, "dla ludzi" - bo taki właśnie jest Paweł: to, co robi, jest przede wszystkim DLA LUDZI.

https://www.youtube.com/watch?v=jJ0sbPtAz1w

Paweł Małolepszy wielokrotnie pomagał ze sceny i prywatnie, małym i dużym w potrzebie. Współpracował z wieloma fundacjami i organizacjami charytatywnymi.

Teraz przyszedł czas, że tej pomocy potrzebuje on. 

Przeszedłszy w swoim życiu bardzo trudne chwile doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu; liczne udary mózgu spowodowały m.in. problemy z pamięcią i mową. Dla Pawła- muzyka- to sytuacja więcej niż trudna, nie może tworzyć, grać i śpiewać... 

Rehabilitacja daje możliwość powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Jest ona jednak długotrwała i kosztowna, stąd prośba o wsparcie.

Pomóżmy Pawłowi wrócić do zdrowia, "do siebie", niech jego muzyka nadal powstaje i rozgrzewa ludzkie serca.

Pomagał nam Paweł, teraz nasza kolej: pomóż i TY! 


Aktualności


 • Jacek Witek - awatar

  Jacek Witek

  18.09.19
  18.09.19

  Cześć, jest świetna wiadomość - kolejny koncert zorganizowany dla Pawła: już w najbliższą niedzielę, 22 września w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie o godz. 17:00. W trakcie koncertu dzięki Stowarzyszeniu HARC prowadzona będzie sprzedaż cegiełek, z których dochód zasili Pawła fundusz rehabilitacyjny. Serdecznie zapraszam do udziału w koncercie! Osoby, które mają jeszcze trochę grosza na szczytny cel, bardzo proszę o zasilenie tej zbiórki. Jesteśmy już blisko celu!!!!

  Zdjęcie aktualności 37 343

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.19
  25.09.19

  Trzym się Paweł!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.19
  19.09.19

  Życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

 • Adolf - awatar

  Adolf

  17.09.19
  17.09.19

  Jestem z Tobą :)

 • Cezar - awatar

  Cezar

  04.09.19
  04.09.19

  Paweł tylko nie choruj zbyt długo.

 • Tomek - awatar

  Tomek

  26.08.19
  26.08.19

  Paweł, dasz radę. Do zobaczenia na koncertach.

23 457 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Jacek Witek - awatar

Jacek Witek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 271

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja N. - awatar
Alicja N.
50
Podpis Opcjonalnie - awatar
Podpis Opcjonalnie
100
Aga Kem - awatar
Aga Kem
100
Maciej Centka - awatar
Maciej Centka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Kozik - awatar
Andrzej Kozik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij