Zbiórka Legenda YAPY- pomóżmy Pawłowi! - zdjęcie główne

Legenda YAPY- pomóżmy Pawłowi!

23 457 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Jacek Witek - awatar

Jacek Witek

Organizator zbiórki

Paweł Małolepszy to znany i ceniony muzyk, legenda Yapy. Współtworzył wiele projektów muzycznych, większość fanów kojarzy go jednak z zespołem Grzmiąca Półlitrówa, której jest założycielem i frontmanem. 

http://malolepszy.net/index.html

Podczas ponad trzydziestoletniej przygody muzycznej występował na scenach niemal całej Polski zdobywając wiele nagród, oraz uznanie publiczności. Jest muzykiem nietuzinkowym, cenią go tak wielbiciele dobrego rocka, bluesa, jak i poezji śpiewanej. Teksty i muzyka, którą tworzy, trafiają prosto do ludzkich serc, ponieważ i z serca wypływają. Piosenki Pawła opowiadają o życiu, o chwilach łatwych i trudnych, śmiesznych i smutnych, nie brak w nich wątków autobiograficznych. Są to piosenki, jak Paweł często podkreśla, "dla ludzi" - bo taki właśnie jest Paweł: to, co robi, jest przede wszystkim DLA LUDZI.

https://www.youtube.com/watch?v=jJ0sbPtAz1w

Paweł Małolepszy wielokrotnie pomagał ze sceny i prywatnie, małym i dużym w potrzebie. Współpracował z wieloma fundacjami i organizacjami charytatywnymi.

Teraz przyszedł czas, że tej pomocy potrzebuje on. 

Przeszedłszy w swoim życiu bardzo trudne chwile doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu; liczne udary mózgu spowodowały m.in. problemy z pamięcią i mową. Dla Pawła- muzyka- to sytuacja więcej niż trudna, nie może tworzyć, grać i śpiewać... 

Rehabilitacja daje możliwość powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Jest ona jednak długotrwała i kosztowna, stąd prośba o wsparcie.

Pomóżmy Pawłowi wrócić do zdrowia, "do siebie", niech jego muzyka nadal powstaje i rozgrzewa ludzkie serca.

Pomagał nam Paweł, teraz nasza kolej: pomóż i TY! 


Aktualizacje


 • Jacek Witek - awatar

  Jacek Witek

  18.09.2019
  18.09.2019

  Cześć, jest świetna wiadomość - kolejny koncert zorganizowany dla Pawła: już w najbliższą niedzielę, 22 września w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie o godz. 17:00.

  W trakcie koncertu dzięki Stowarzyszeniu HARC prowadzona będzie sprzedaż cegiełek, z których dochód zasili Pawła fundusz rehabilitacyjny.

  Serdecznie zapraszam do udziału w koncercie!

  Osoby, które mają jeszcze trochę grosza na szczytny cel, bardzo proszę o zasilenie tej zbiórki. Jesteśmy już blisko celu!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 37 343

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.2019
  25.09.2019

  Trzym się Paweł!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.2019
  19.09.2019

  Życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

 • Adolf - awatar

  Adolf

  17.09.2019
  17.09.2019

  Jestem z Tobą :)

 • Cezar - awatar

  Cezar

  04.09.2019
  04.09.2019

  Paweł tylko nie choruj zbyt długo.

 • Tomek - awatar

  Tomek

  26.08.2019
  26.08.2019

  Paweł, dasz radę. Do zobaczenia na koncertach.

23 457 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Jacek Witek - awatar

Jacek Witek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 271

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja N. - awatar
Alicja N.
50
Podpis Opcjonalnie - awatar
Podpis Opcjonalnie
100
Aga Kem - awatar
Aga Kem
100
Maciej Centka - awatar
Maciej Centka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Kozik - awatar
Andrzej Kozik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij