Zbiórka Legenda YAPY- pomóżmy Pawłowi! - zdjęcie główne

Legenda YAPY- pomóżmy Pawłowi!

23 457 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Jacek Witek - awatar

Jacek Witek

Organizator zbiórki

Paweł Małolepszy to znany i ceniony muzyk, legenda Yapy. Współtworzył wiele projektów muzycznych, większość fanów kojarzy go jednak z zespołem Grzmiąca Półlitrówa, której jest założycielem i frontmanem. 

http://malolepszy.net/index.html

Podczas ponad trzydziestoletniej przygody muzycznej występował na scenach niemal całej Polski zdobywając wiele nagród, oraz uznanie publiczności. Jest muzykiem nietuzinkowym, cenią go tak wielbiciele dobrego rocka, bluesa, jak i poezji śpiewanej. Teksty i muzyka, którą tworzy, trafiają prosto do ludzkich serc, ponieważ i z serca wypływają. Piosenki Pawła opowiadają o życiu, o chwilach łatwych i trudnych, śmiesznych i smutnych, nie brak w nich wątków autobiograficznych. Są to piosenki, jak Paweł często podkreśla, "dla ludzi" - bo taki właśnie jest Paweł: to, co robi, jest przede wszystkim DLA LUDZI.

https://www.youtube.com/watch?v=jJ0sbPtAz1w

Paweł Małolepszy wielokrotnie pomagał ze sceny i prywatnie, małym i dużym w potrzebie. Współpracował z wieloma fundacjami i organizacjami charytatywnymi.

Teraz przyszedł czas, że tej pomocy potrzebuje on. 

Przeszedłszy w swoim życiu bardzo trudne chwile doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu; liczne udary mózgu spowodowały m.in. problemy z pamięcią i mową. Dla Pawła- muzyka- to sytuacja więcej niż trudna, nie może tworzyć, grać i śpiewać... 

Rehabilitacja daje możliwość powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Jest ona jednak długotrwała i kosztowna, stąd prośba o wsparcie.

Pomóżmy Pawłowi wrócić do zdrowia, "do siebie", niech jego muzyka nadal powstaje i rozgrzewa ludzkie serca.

Pomagał nam Paweł, teraz nasza kolej: pomóż i TY! 


Aktualizacje


 • Jacek Witek - awatar

  Jacek Witek

  18.09.19
  18.09.19

  Cześć, jest świetna wiadomość - kolejny koncert zorganizowany dla Pawła: już w najbliższą niedzielę, 22 września w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie o godz. 17:00. W trakcie koncertu dzięki Stowarzyszeniu HARC prowadzona będzie sprzedaż cegiełek, z których dochód zasili Pawła fundusz rehabilitacyjny. Serdecznie zapraszam do udziału w koncercie! Osoby, które mają jeszcze trochę grosza na szczytny cel, bardzo proszę o zasilenie tej zbiórki. Jesteśmy już blisko celu!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 37 343

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.19
  25.09.19

  Trzym się Paweł!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.19
  19.09.19

  Życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

 • Adolf - awatar

  Adolf

  17.09.19
  17.09.19

  Jestem z Tobą :)

 • Cezar - awatar

  Cezar

  04.09.19
  04.09.19

  Paweł tylko nie choruj zbyt długo.

 • Tomek - awatar

  Tomek

  26.08.19
  26.08.19

  Paweł, dasz radę. Do zobaczenia na koncertach.

23 457 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 271 osób
Jacek Witek - awatar

Jacek Witek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 271

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja N. - awatar
Alicja N.
50
Podpis Opcjonalnie - awatar
Podpis Opcjonalnie
100
Aga Kem - awatar
Aga Kem
100
Maciej Centka - awatar
Maciej Centka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Kozik - awatar
Andrzej Kozik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij