Pomóżmy obudzić Pawła

23 614 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Wojciechowska - awatar

Sylwia Wojciechowska

Organizator zbiórki

Paweł od prawie roku jest w stanie śpiączki, ponieważ uległ ciężkiemu wypadkowi. Ma wspaniałą żonę i dwójkę małych cudownych dzieci. Obecnie Paweł przebywa w klinice profesora Jana Talara, gdzie codziennie jest rehabilitowany i stymulowany. Robi ogromne postępy dzięki tym rehabilitacjom. Niestety koszty są ogromne 17.000 tyś na 4 tygodnie. Do tego dochodzą inne koszta.. Logopeda 2 tyś, lokomot 4 tyś plus dodatkowe profesora 2.400 zł. Wioletę, żonę Pawła wspiera cała rodzina, znajomi i ludzie o dobrych sercach, którzy wsparli finansowo to dzięki nim Paweł ma szansę aby wybudzić się ze śpiączki i ciszyć się życiem. Dzieci bardzo tęsknią za tatą pytają, kiedy tatuś się obudzi... Przez cały okres rehabilitacji dzieci są razem z mamą w klinice. Serce pęka, że takie maluszki muszą patrzeć na cierpienie rodziców. Tak naprawdę klinika to ich drugi dom. Pozwólmy im, aby mieli normalne życie, żeby mogli żyć w domu jak normalna rodzina, dlatego proszę was o wsparcie finansowe dla Wiolety. Tą rodzinę znam osobiście, ponieważ razem z siostrami też walczyłyśmy o wybudzenie mamy w klinice profesora Talara. Znamy się niedługo ale więź między nami jest bardzo silna. Wiem jak trudno jest żyć w takiej sytuacji, ile trzeba poświęcić i jak bardzo trzeba być silnym. Wioleta jest tym przykładem. "Nie bądźmy obojętni pomóżmy obudzić Pawła"....  Bóg zapłać wszystkim wspierającym za każdą złotówkę🙏


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Wojciechowska - awatar

  Sylwia Wojciechowska

  07.08.2019
  07.08.2019

  Dziękuję z całego serca za tak liczne wsparcie dla Pawła.w ciągu 15 dni udało się zebrać 7.843 zł... Jesteście wielcy !!!! Zachęcam więcej ludzi o dobrych sercach,aby pomogli w zbiórce dla Pawła, aby mógł dalej być rehabilitowany i pomału wracał do zdrowia.Bóg zapłać kochani.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.2019
  05.10.2019

  Życzę powrotu do zdrowia, aby udało się przezwyciężyć te wszystkie niewyobrażalne trudności

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  02.10.2019
  02.10.2019

  Prawdziwa miłość! ❤ jak on Cię wyściska jak tylko stanie na nogi!🙂 trzymajcie się! Wierzymy w Was!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.2019
  10.09.2019

  Wiara czyni cuda, a miłość jest jej napędowym. Trzymajcie się!

 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  08.09.2019
  08.09.2019

  Paweł czekamy!!!

 • Dominika - awatar

  Dominika

  08.09.2019
  08.09.2019

  Paweł,wracaj !

23 614 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Wojciechowska - awatar

Sylwia Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 154

Urszula Stepaniuk - awatar
Urszula Stepaniuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł Marzęda - awatar
Paweł Marzęda
100
RENATA DWORAKOWSKA - awatar
RENATA DWORAKOWSKA
200
Bozena Kielczewski - awatar
Bozena Kielczewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Eliza Wronka - awatar
Eliza Wronka
2
Kacper Sobolewski - awatar
Kacper Sobolewski
20
Wojtek - awatar
Wojtek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij