Zbiórka Pomóżmy obudzić Pawła - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy obudzić Pawła

Pomóżmy obudzić Pawła

23 614 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Wojciechowska - awatar

Sylwia Wojciechowska

Organizator zbiórki

Paweł od prawie roku jest w stanie śpiączki, ponieważ uległ ciężkiemu wypadkowi. Ma wspaniałą żonę i dwójkę małych cudownych dzieci. Obecnie Paweł przebywa w klinice profesora Jana Talara, gdzie codziennie jest rehabilitowany i stymulowany. Robi ogromne postępy dzięki tym rehabilitacjom. Niestety koszty są ogromne 17.000 tyś na 4 tygodnie. Do tego dochodzą inne koszta.. Logopeda 2 tyś, lokomot 4 tyś plus dodatkowe profesora 2.400 zł. Wioletę, żonę Pawła wspiera cała rodzina, znajomi i ludzie o dobrych sercach, którzy wsparli finansowo to dzięki nim Paweł ma szansę aby wybudzić się ze śpiączki i ciszyć się życiem. Dzieci bardzo tęsknią za tatą pytają, kiedy tatuś się obudzi... Przez cały okres rehabilitacji dzieci są razem z mamą w klinice. Serce pęka, że takie maluszki muszą patrzeć na cierpienie rodziców. Tak naprawdę klinika to ich drugi dom. Pozwólmy im, aby mieli normalne życie, żeby mogli żyć w domu jak normalna rodzina, dlatego proszę was o wsparcie finansowe dla Wiolety. Tą rodzinę znam osobiście, ponieważ razem z siostrami też walczyłyśmy o wybudzenie mamy w klinice profesora Talara. Znamy się niedługo ale więź między nami jest bardzo silna. Wiem jak trudno jest żyć w takiej sytuacji, ile trzeba poświęcić i jak bardzo trzeba być silnym. Wioleta jest tym przykładem. "Nie bądźmy obojętni pomóżmy obudzić Pawła"....  Bóg zapłać wszystkim wspierającym za każdą złotówkę🙏


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Wojciechowska - awatar

  Sylwia Wojciechowska

  07.08.19
  07.08.19

  Dziękuję z całego serca za tak liczne wsparcie dla Pawła.w ciągu 15 dni udało się zebrać 7.843 zł... Jesteście wielcy !!!! Zachęcam więcej ludzi o dobrych sercach,aby pomogli w zbiórce dla Pawła, aby mógł dalej być rehabilitowany i pomału wracał do zdrowia.Bóg zapłać kochani.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.19
  05.10.19

  Życzę powrotu do zdrowia, aby udało się przezwyciężyć te wszystkie niewyobrażalne trudności

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  02.10.19
  02.10.19

  Prawdziwa miłość! ❤ jak on Cię wyściska jak tylko stanie na nogi!🙂 trzymajcie się! Wierzymy w Was!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.19
  10.09.19

  Wiara czyni cuda, a miłość jest jej napędowym. Trzymajcie się!

 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  08.09.19
  08.09.19

  Paweł czekamy!!!

 • Dominika - awatar

  Dominika

  08.09.19
  08.09.19

  Paweł,wracaj !

23 614 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Wojciechowska - awatar

Sylwia Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 154

Urszula Stepaniuk - awatar
Urszula Stepaniuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł Marzęda - awatar
Paweł Marzęda
100
RENATA DWORAKOWSKA - awatar
RENATA DWORAKOWSKA
200
Bozena Kielczewski - awatar
Bozena Kielczewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Eliza Wronka - awatar
Eliza Wronka
2
Kacper Sobolewski - awatar
Kacper Sobolewski
20
Wojtek - awatar
Wojtek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij