Zbiórka Leczenie Pazurka z Korabek - zdjęcie główne

Leczenie Pazurka z Korabek

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Czy warto diagnozować i leczyć niechciane psy ze schroniska?

16 września Pazurek był na konsultacji neurologicznej w klinice Auksylium. Jego zaburzenia w chodzeniu związane są z uciskiem na rdzeń kręgowy i zaburzeniem przewodnictwa nerwowego przez zwyrodnienia uciskające na rdzeń. Na chwilę obecną dostał lek przeciwzapalny do rdzenia i mamy go obserwować pod kątem poprawy w poruszaniu. Jeśli po miesiącu od podania leku i odchudzaniu psa, poprawy nie będzie należy myśleć o zabiegu operacyjnym odbarczenia rdzenia jak u Ramzesa. Koszt wizyty to 800 PLN.  BŁAGAMY O POMOC W OPŁACENIU FAKTURY.
Więcej o Pazurku na wydarzeniu adopcyjnym: https://www.facebook.com/events/605711869597794/

PS. Musieliśmy założyć zbiórkę na 1000zł bo to minimum wynikające z założeń portalu. Ale tu na wydarzeniu weterynaryjnym pokazujemy Wam, jak dużo mamy wydatków związanych z opieką.
https://www.facebook.com/events/400002616740438/

--------------------------------

Pazurek - pies z sercem na łapie. Przyjazny, kochający ludzi, łagodny pieszczoch. Grzecznie poddaje się różnym zabiegom pielęgnacyjnym i lekarskim. Czyszczenie uszek pogryzionych przez muchy? Nie ma problemu. Wyczesywanie? Nie ma problemu. Ćwiczenia na placyku ze świeżo poznanymi wolontariuszami? Nie ma problemu.
Problemem jest to, że w Pazurku nikt jeszcze nie zobaczył swojego psa i że, ten cudowny czworonóg choć bardzo chce nie ma kogo pokochać.
Otwórz swoje serce na Pazurka: adoptuj/udostępnij.
Pazurek to średniej wielkości psiak (ok. 20 kg), urodzony ok. 2008 r. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i naukę nowych komend. Uwielbia się przytulać. Ładnie chodzi na smyczy, pozwala wykonywać przy sobie zabiegi pielęgnacyjne i lekarskie. Na spacerach uczymy go koncentrowania się na człowieku, zdecydowanie bardziej woli węszyć i tropić.
Bardzo dobrze odnajduje się w otoczeniu miasta, jest przy tym bardzo ciekawy i zrelaksowany. Potrafi ładnie jechać w samochodzie. Akceptuje psy i suczki. Choć bardzo wiele zależy od nastawienia drugiego osobnika oraz właściciela zwierzęcia. Kiedyś porzucony, żyjąc na mrozie czekał na pomoc. Teraz wypatruje domu. Adoptuj www.schronisko.info.pl/adopcje

Zdjęcie opisu zbiórki Leczenie Pazurka z Korabek

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.16
  07.12.16

  Proszę o możliwie szczegółowy opis dalszych losów i przebiegu choroby u Pazurka. Z pozdrowieniami

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   04.01.17
   04.01.17

   Pazurek nadal jest w schronisku, obecnie przebywa przy lecznicy schroniskowej. Prawdopodobnie czeka go operacja taka jak u Ramzesa, kregosłupa. U Pazurka pojawiły się problemy chodzeniem.

 • MoMa - awatar

  MoMa

  26.09.16
  26.09.16

  Dobro wraca!

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   04.01.17
   04.01.17

   dziekujemy za wsparcie! <3

 • Monika - awatar

  Monika

  23.09.16
  23.09.16

  Zdrowka Pazurku! I cieplego, wlasnego domku

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Misia - awatar
Misia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sara - awatar
Sara
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij