Zbiórka Leczenie Pazurka z Korabek - zdjęcie główne

Leczenie Pazurka z Korabek

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Czy warto diagnozować i leczyć niechciane psy ze schroniska?

16 września Pazurek był na konsultacji neurologicznej w klinice Auksylium. Jego zaburzenia w chodzeniu związane są z uciskiem na rdzeń kręgowy i zaburzeniem przewodnictwa nerwowego przez zwyrodnienia uciskające na rdzeń. Na chwilę obecną dostał lek przeciwzapalny do rdzenia i mamy go obserwować pod kątem poprawy w poruszaniu. Jeśli po miesiącu od podania leku i odchudzaniu psa, poprawy nie będzie należy myśleć o zabiegu operacyjnym odbarczenia rdzenia jak u Ramzesa. Koszt wizyty to 800 PLN.  BŁAGAMY O POMOC W OPŁACENIU FAKTURY.
Więcej o Pazurku na wydarzeniu adopcyjnym: https://www.facebook.com/events/605711869597794/

PS. Musieliśmy założyć zbiórkę na 1000zł bo to minimum wynikające z założeń portalu. Ale tu na wydarzeniu weterynaryjnym pokazujemy Wam, jak dużo mamy wydatków związanych z opieką.
https://www.facebook.com/events/400002616740438/

--------------------------------

Pazurek - pies z sercem na łapie. Przyjazny, kochający ludzi, łagodny pieszczoch. Grzecznie poddaje się różnym zabiegom pielęgnacyjnym i lekarskim. Czyszczenie uszek pogryzionych przez muchy? Nie ma problemu. Wyczesywanie? Nie ma problemu. Ćwiczenia na placyku ze świeżo poznanymi wolontariuszami? Nie ma problemu.
Problemem jest to, że w Pazurku nikt jeszcze nie zobaczył swojego psa i że, ten cudowny czworonóg choć bardzo chce nie ma kogo pokochać.
Otwórz swoje serce na Pazurka: adoptuj/udostępnij.
Pazurek to średniej wielkości psiak (ok. 20 kg), urodzony ok. 2008 r. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i naukę nowych komend. Uwielbia się przytulać. Ładnie chodzi na smyczy, pozwala wykonywać przy sobie zabiegi pielęgnacyjne i lekarskie. Na spacerach uczymy go koncentrowania się na człowieku, zdecydowanie bardziej woli węszyć i tropić.
Bardzo dobrze odnajduje się w otoczeniu miasta, jest przy tym bardzo ciekawy i zrelaksowany. Potrafi ładnie jechać w samochodzie. Akceptuje psy i suczki. Choć bardzo wiele zależy od nastawienia drugiego osobnika oraz właściciela zwierzęcia. Kiedyś porzucony, żyjąc na mrozie czekał na pomoc. Teraz wypatruje domu. Adoptuj www.schronisko.info.pl/adopcje

Zdjęcie opisu zbiórki Leczenie Pazurka z Korabek

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.2016
  07.12.2016

  Proszę o możliwie szczegółowy opis dalszych losów i przebiegu choroby u Pazurka. Z pozdrowieniami

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   04.01.2017
   04.01.2017

   Pazurek nadal jest w schronisku, obecnie przebywa przy lecznicy schroniskowej. Prawdopodobnie czeka go operacja taka jak u Ramzesa, kregosłupa. U Pazurka pojawiły się problemy chodzeniem.

 • MoMa - awatar

  MoMa

  26.09.2016
  26.09.2016

  Dobro wraca!

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   04.01.2017
   04.01.2017

   dziekujemy za wsparcie! <3

 • Monika - awatar

  Monika

  23.09.2016
  23.09.2016

  Zdrowka Pazurku! I cieplego, wlasnego domku

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Misia - awatar
Misia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sara - awatar
Sara
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij