Zbiórka Leczenie Pazurka z Korabek - zdjęcie główne

Leczenie Pazurka z Korabek

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Czy warto diagnozować i leczyć niechciane psy ze schroniska?

16 września Pazurek był na konsultacji neurologicznej w klinice Auksylium. Jego zaburzenia w chodzeniu związane są z uciskiem na rdzeń kręgowy i zaburzeniem przewodnictwa nerwowego przez zwyrodnienia uciskające na rdzeń. Na chwilę obecną dostał lek przeciwzapalny do rdzenia i mamy go obserwować pod kątem poprawy w poruszaniu. Jeśli po miesiącu od podania leku i odchudzaniu psa, poprawy nie będzie należy myśleć o zabiegu operacyjnym odbarczenia rdzenia jak u Ramzesa. Koszt wizyty to 800 PLN.  BŁAGAMY O POMOC W OPŁACENIU FAKTURY.
Więcej o Pazurku na wydarzeniu adopcyjnym: https://www.facebook.com/events/605711869597794/

PS. Musieliśmy założyć zbiórkę na 1000zł bo to minimum wynikające z założeń portalu. Ale tu na wydarzeniu weterynaryjnym pokazujemy Wam, jak dużo mamy wydatków związanych z opieką.
https://www.facebook.com/events/400002616740438/

--------------------------------

Pazurek - pies z sercem na łapie. Przyjazny, kochający ludzi, łagodny pieszczoch. Grzecznie poddaje się różnym zabiegom pielęgnacyjnym i lekarskim. Czyszczenie uszek pogryzionych przez muchy? Nie ma problemu. Wyczesywanie? Nie ma problemu. Ćwiczenia na placyku ze świeżo poznanymi wolontariuszami? Nie ma problemu.
Problemem jest to, że w Pazurku nikt jeszcze nie zobaczył swojego psa i że, ten cudowny czworonóg choć bardzo chce nie ma kogo pokochać.
Otwórz swoje serce na Pazurka: adoptuj/udostępnij.
Pazurek to średniej wielkości psiak (ok. 20 kg), urodzony ok. 2008 r. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i naukę nowych komend. Uwielbia się przytulać. Ładnie chodzi na smyczy, pozwala wykonywać przy sobie zabiegi pielęgnacyjne i lekarskie. Na spacerach uczymy go koncentrowania się na człowieku, zdecydowanie bardziej woli węszyć i tropić.
Bardzo dobrze odnajduje się w otoczeniu miasta, jest przy tym bardzo ciekawy i zrelaksowany. Potrafi ładnie jechać w samochodzie. Akceptuje psy i suczki. Choć bardzo wiele zależy od nastawienia drugiego osobnika oraz właściciela zwierzęcia. Kiedyś porzucony, żyjąc na mrozie czekał na pomoc. Teraz wypatruje domu. Adoptuj www.schronisko.info.pl/adopcje

Zdjęcie opisu zbiórki Leczenie Pazurka z Korabek

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.2016
  07.12.2016

  Proszę o możliwie szczegółowy opis dalszych losów i przebiegu choroby u Pazurka. Z pozdrowieniami

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   04.01.2017
   04.01.2017

   Pazurek nadal jest w schronisku, obecnie przebywa przy lecznicy schroniskowej. Prawdopodobnie czeka go operacja taka jak u Ramzesa, kregosłupa. U Pazurka pojawiły się problemy chodzeniem.

 • MoMa - awatar

  MoMa

  26.09.2016
  26.09.2016

  Dobro wraca!

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   04.01.2017
   04.01.2017

   dziekujemy za wsparcie! <3

 • Monika - awatar

  Monika

  23.09.2016
  23.09.2016

  Zdrowka Pazurku! I cieplego, wlasnego domku

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Misia - awatar
Misia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sara - awatar
Sara
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij