
Witam wszystkich którzy to czytają. Chciałabym uzbierać pieniądze na wyleczenie oczek jednego z kotków, a oby dwa odpchlić i odrobaczyć. Leczenie oczek kotka będzie dość kosztowne i długie. Kotki te znalazłam pod stertą drzewa wśród robaków i pająków. Jeżeli ktoś by wpłacił cokolwiek byłabym bardzo wdzięczna 🙏. Każda złotówka się liczy, każdy grosz się liczy.
Dziękuję i pozdrawiam
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!