Dzień dobry,
Zwracam się o pilną pomoc na diagnostykę i leczenie mojej córki Leny. Młodej kobiety 35l., która na dzień dzisiejszy jest w krytycznym stanie zdrowia.
Córka zapadła na zdrowiu mając 14 lat. Najpierw częstoskurcz nadkomorowy i zatrzymanie akcji serca, następnie tachykardia, nadciśnienie tętnicze, niedomykalność zastawek, napady padaczkowe, trądzik na całym ciele, łysienie. Potem doszły przewlekłe bóle kości i stawów, drżenie rąk, parestezje. Diagnostyka prowadzona była na bardzo niskim poziomie. Odsyłano nas od jednego specjalisty do drugiego bez większych postępów. Wspierałam się prywatnymi wizytami i odpłatną diagnostyką.
Rozpoznano, że jest to Zespół nadmiernej ruchomości stawów prawdopodobnie Ehlersa Danlosa. Rozpoznanie Zespołu nadmiernej ruchomości stawów ustala się na podstawie objawów, które wymagają różnicowania z wieloma innymi sytuacjami klinicznymi.
Nadmierna ruchomość stawów jest jednym z objawów zespołów, w których dochodzi do ciężkich, zagrażających życiu powikłań. Stwierdzenie nadmiernej ruchomości stawów jest wskazaniem do przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki w kierunku tych zespołów.
Córka wymaga diagnostyki reumatologicznej, neurologicznej, ortopedycznej, kardiologicznej, neurochirurgicznej, genetycznej, odpowiedniej fizjoterapii oraz wsparcia zdrowia psychicznego.
Chore jest dosłownie wszystko.
Zespół nadmiernej ruchomości stawów, hiperruchomość kręgosłupa, przeprosty kończyn, zwichnięcia stawów skroniowo żuchwowych, nieklasyczna postać pląsawicy, nieklasyczna postać przerostu nadnerczy, nieokreślona niedokrwistośc, nieokreślony zespół Cushinga, widoczne zaniki mięśniowe, guzy na nogach, drżenie kończyn i karku, przewlekłe bóle mięśni i kości, wysokie stany zapalne, niedomykalność zastawek, tachykardia, hiperprolaktynemia, trądzik całego ciała, łysienie, podejrzenie układowej choroby tkanki łącznej, ogromna lipodemia, parestezje, utraty widzenia, problem ze zdrowiem psychicznym.
Choroba zabrała wszystko, to już nie jest życie, to czekanie na ……cud.
Córka może liczyć tylko na mnie. Bez Waszego wsparcia nie da rady. To jedyny ratunek. Pomóżcie, proszę.
Dziękuję z całego serca za każdą pomoc.
Za wpłatę, radę, udostępnienie, a przede wszystkim za modlitwę.
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: