Zbiórka Pomoc bezdomnym zwierzakom - zdjęcie główne

Pomoc bezdomnym zwierzakom

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Greń - awatar

Natalia Greń

Organizator zbiórki

Mam na imię Natalia, jestem przeciętną osobą fizyczną o nieprzeciętnej wrażliwości na cierpienie zwierząt. Odkąd pamiętam wraz z  Rodzicami pomagałam różnym zwierzakom. Dla wielu z nich uratowaliśmy życie. W obecnej chwili mamy 3 koty. Jeden z nich jest chory i stary, ale ma wiele chęci do życia i wiele wdzięczności za to, że się nim zajmujemy. Niestety lekkiego życia nie miał. Prawdopodobnie miał kiedyś dom i swojego człowieka, bo uwielbia głaskanie i nie ma w nim ani grama agresji. Pewnego dnia został pobity łopatą  przez co ma skrzywioną przegrodę nosową oraz wybite zęby. Niestety nie jest wykastrowany i raczej nie przeżyłby narkozy. Dlatego ma budkę i nocuje w piwnicy. Codziennie dostaje ciepłe jedzenie, jednak brak zębów i ograniczona drożność nosa przeszkadzają mu z normalnym gryzieniu i przełykaniu. Dostał na imię Lafi i w związku z tym, że trafił na nas i ma zalążek normalnego domu, którego wiele zwierząt nigdy nie doświadczyła, chciałabym zebrać pieniążki na pomoc innym zwierzętom z mojej okolicy. Sama pomagam na ile mogę, przelewając co miesiąc pieniądze na różne organizacje charytatywne. Jednak prawda jest taka, że wokół każdego z nas dochodzi do dramatów z udziałem niewinnych zwierząt. Coraz częściej słyszy się o okrucieństwie wobec nich. Liczy się każdy grosz, bo czasami pełen brzuszek jest wszystkim, czego te zwierzaki potrzebują. Chciałabym też postawić kilka budek na zimę. Sama nie dam rady, dlatego proszę o pomoc takich samych wrażliwców, jak ja. Z góry dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Greń - awatar

Natalia Greń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij