Zbiórka Pomoc bezdomnym zwierzakom - miniaturka zdjęcia

Pomoc bezdomnym zwierzakom

Zbiórka Pomoc bezdomnym zwierzakom - zdjęcie główne

Pomoc bezdomnym zwierzakom

0 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Natalia Greń - awatar

Natalia Greń

Organizator zbiórki

Mam na imię Natalia, jestem przeciętną osobą fizyczną o nieprzeciętnej wrażliwości na cierpienie zwierząt. Odkąd pamiętam wraz z  Rodzicami pomagałam różnym zwierzakom. Dla wielu z nich uratowaliśmy życie. W obecnej chwili mamy 3 koty. Jeden z nich jest chory i stary, ale ma wiele chęci do życia i wiele wdzięczności za to, że się nim zajmujemy. Niestety lekkiego życia nie miał. Prawdopodobnie miał kiedyś dom i swojego człowieka, bo uwielbia głaskanie i nie ma w nim ani grama agresji. Pewnego dnia został pobity łopatą  przez co ma skrzywioną przegrodę nosową oraz wybite zęby. Niestety nie jest wykastrowany i raczej nie przeżyłby narkozy. Dlatego ma budkę i nocuje w piwnicy. Codziennie dostaje ciepłe jedzenie, jednak brak zębów i ograniczona drożność nosa przeszkadzają mu z normalnym gryzieniu i przełykaniu. Dostał na imię Lafi i w związku z tym, że trafił na nas i ma zalążek normalnego domu, którego wiele zwierząt nigdy nie doświadczyła, chciałabym zebrać pieniążki na pomoc innym zwierzętom z mojej okolicy. Sama pomagam na ile mogę, przelewając co miesiąc pieniądze na różne organizacje charytatywne. Jednak prawda jest taka, że wokół każdego z nas dochodzi do dramatów z udziałem niewinnych zwierząt. Coraz częściej słyszy się o okrucieństwie wobec nich. Liczy się każdy grosz, bo czasami pełen brzuszek jest wszystkim, czego te zwierzaki potrzebują. Chciałabym też postawić kilka budek na zimę. Sama nie dam rady, dlatego proszę o pomoc takich samych wrażliwców, jak ja. Z góry dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Natalia Greń - awatar

Natalia Greń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij