Zbiórka Okna i drzwi dla przedszkolaków - miniaturka zdjęcia

Okna i drzwi dla przedszkolaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Okna i drzwi dla przedszkolaków - zdjęcie główne

Okna i drzwi dla przedszkolaków

50 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Kamil Jakubowski - awatar

Kamil Jakubowski

Organizator zbiórki

POMAGANIE JEST MODNE!!!!!!!

Do wszystkich ludzi dobrego serca, dla których uśmiech Małych Perełek od Sióstr Karmelitanek z Mielca jest czym ważne!!!!!

Pomóżmy im zdobyć fundusze na nowe okna i drzwi do przedszkola!!!!

RAZEM DAMY RADĘ!!!!!!

Działamy na terenie parafii Świętego Marka Ewangelisty w Mielcu - Rzochowie. Pierwsze dzieci pojawiły się u Nas w 2002 roku. Rok później NASZE przedszkole zostało wpisane do rejestru. Z roku na rok dzieci przybywało. Obecnie pod naszą opieką jest 32 uśmiechniętych, radosnych, szczęśliwych dzieci. Chciałybyśmy więcej, ale jak dotąd warunki lokalowe pozwalają nam na przyjmowanie tylko takiej grupy dzieci. Naszym pragnieniem jest, aby docelowo było 20 dzieci w każdej grupie, czyli w sumie około 60 dzieci. 

Do przedszkola prowadzonego przez Siostry Karmelitanki chodzą m.in. dzieci Barbary Sawuły:
- Róża, choć ma dopiero 2 latka i 4 letni Kuba, idą do przedszkola w podskokach i nie chcą z niego wracać do domu. Kochają to miejsce i siostry. Oprócz wspaniałej atmosfery i dostosowanego do ich poziomu religijnego wychowania, mają całą masę zajęć dodatkowych: logorytmika, szachy, spotkania biblijne, gimnastyka korekcyjna, język angielski, taniec i rytmika. Dodatkowo ciągle są jakieś teatrzyki, imprezy, spotkania z ciekawymi ludźmi. Dzieci, które uczęszczają do tego spotkania, niesamowicie się rozwijają. 

Dla Sióstr Karmelitanek prowadzenie przedszkola nie wiąże się z potocznym rozumieniem biznesu. - To nie jest interes. To jest MISJA, by wspierać rodziny w chrześcijańskim wychowaniu - mówi siostra Marilea, dyrektor przedszkola. Nasza patronka, Święta Teresa od Dzieciątka Jezus mówiła: "Niebem moim będzie czynić dobrze na ziemi". Próbujemy za tym iść i działać, a troskę o dzieci i młodzież mamy w charyzmacie - tłumaczy Siostra Marilea.
- Naszym wyzwaniem jest to, aby dzieci czuły się tu kochane, szczęśliwe i bezpieczne. 
I dokładamy do tego wszelkich starań każdego dnia - dodaje siostra Jeremiasza Holewiak, jedna z wychowawczyń w przedszkolu. 

ROZBUDOWA PRZEDSZKOLA
Wszystko zaczęło się 13 maja ubiegłego roku, w Święto Matki Bożej Fatimskiej, która stała się główną Patronką tego dzieła. Powstaje ono całkowicie z ofiar ludzi o dobrych sercach, ponieważ MY nie dysponujemy środkami finansowymi na rozbudowę. Środowisko lokalne jest nastawione bardzo pozytywnie do naszego przedsięwzięcia i wspiera nas najmocniej jak potrafi. Jeśli chodzi natomiast o wsparcie finansowe, to ze względu na fakt, że jesteśmy placówką niepubliczną, władze lokalne nie mogą udzielić nam takiej pomocy. Dlatego robimy wszystko co jest tylko możliwe, by zdobyć fundusze potrzebne na rozbudowę naszego przedszkola. Siostry odwiedzają parafie na terenie całej Polski, opowiadają o tym dziele, o dzieciach, które uczęszczają do przedszkola, o patronach i założycielach Zgromadzenia i zbierają fundusze bez których nie będzie możliwa kontynuacja rozbudowy. 

SERDECZNIE PROSIMY I ZAPRASZAMY wszystkich ludzi o dobrych sercach o wsparcie naszej Akcji. Wszystkich Ofiarodawców zapewniamy o naszej codziennej modlitwie.

POZDRAWIAMY!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Kamil Jakubowski - awatar

Kamil Jakubowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Barbara ES - awatar
Barbara ES
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij