Zbiórka Okna i drzwi dla przedszkolaków - miniaturka zdjęcia

Okna i drzwi dla przedszkolaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Okna i drzwi dla przedszkolaków - zdjęcie główne

Okna i drzwi dla przedszkolaków

50 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Jakubowski - awatar

Kamil Jakubowski

Organizator zbiórki

POMAGANIE JEST MODNE!!!!!!!

Do wszystkich ludzi dobrego serca, dla których uśmiech Małych Perełek od Sióstr Karmelitanek z Mielca jest czym ważne!!!!!

Pomóżmy im zdobyć fundusze na nowe okna i drzwi do przedszkola!!!!

RAZEM DAMY RADĘ!!!!!!

Działamy na terenie parafii Świętego Marka Ewangelisty w Mielcu - Rzochowie. Pierwsze dzieci pojawiły się u Nas w 2002 roku. Rok później NASZE przedszkole zostało wpisane do rejestru. Z roku na rok dzieci przybywało. Obecnie pod naszą opieką jest 32 uśmiechniętych, radosnych, szczęśliwych dzieci. Chciałybyśmy więcej, ale jak dotąd warunki lokalowe pozwalają nam na przyjmowanie tylko takiej grupy dzieci. Naszym pragnieniem jest, aby docelowo było 20 dzieci w każdej grupie, czyli w sumie około 60 dzieci. 

Do przedszkola prowadzonego przez Siostry Karmelitanki chodzą m.in. dzieci Barbary Sawuły:
- Róża, choć ma dopiero 2 latka i 4 letni Kuba, idą do przedszkola w podskokach i nie chcą z niego wracać do domu. Kochają to miejsce i siostry. Oprócz wspaniałej atmosfery i dostosowanego do ich poziomu religijnego wychowania, mają całą masę zajęć dodatkowych: logorytmika, szachy, spotkania biblijne, gimnastyka korekcyjna, język angielski, taniec i rytmika. Dodatkowo ciągle są jakieś teatrzyki, imprezy, spotkania z ciekawymi ludźmi. Dzieci, które uczęszczają do tego spotkania, niesamowicie się rozwijają. 

Dla Sióstr Karmelitanek prowadzenie przedszkola nie wiąże się z potocznym rozumieniem biznesu. - To nie jest interes. To jest MISJA, by wspierać rodziny w chrześcijańskim wychowaniu - mówi siostra Marilea, dyrektor przedszkola. Nasza patronka, Święta Teresa od Dzieciątka Jezus mówiła: "Niebem moim będzie czynić dobrze na ziemi". Próbujemy za tym iść i działać, a troskę o dzieci i młodzież mamy w charyzmacie - tłumaczy Siostra Marilea.
- Naszym wyzwaniem jest to, aby dzieci czuły się tu kochane, szczęśliwe i bezpieczne. 
I dokładamy do tego wszelkich starań każdego dnia - dodaje siostra Jeremiasza Holewiak, jedna z wychowawczyń w przedszkolu. 

ROZBUDOWA PRZEDSZKOLA
Wszystko zaczęło się 13 maja ubiegłego roku, w Święto Matki Bożej Fatimskiej, która stała się główną Patronką tego dzieła. Powstaje ono całkowicie z ofiar ludzi o dobrych sercach, ponieważ MY nie dysponujemy środkami finansowymi na rozbudowę. Środowisko lokalne jest nastawione bardzo pozytywnie do naszego przedsięwzięcia i wspiera nas najmocniej jak potrafi. Jeśli chodzi natomiast o wsparcie finansowe, to ze względu na fakt, że jesteśmy placówką niepubliczną, władze lokalne nie mogą udzielić nam takiej pomocy. Dlatego robimy wszystko co jest tylko możliwe, by zdobyć fundusze potrzebne na rozbudowę naszego przedszkola. Siostry odwiedzają parafie na terenie całej Polski, opowiadają o tym dziele, o dzieciach, które uczęszczają do przedszkola, o patronach i założycielach Zgromadzenia i zbierają fundusze bez których nie będzie możliwa kontynuacja rozbudowy. 

SERDECZNIE PROSIMY I ZAPRASZAMY wszystkich ludzi o dobrych sercach o wsparcie naszej Akcji. Wszystkich Ofiarodawców zapewniamy o naszej codziennej modlitwie.

POZDRAWIAMY!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Jakubowski - awatar

Kamil Jakubowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Barbara ES - awatar
Barbara ES
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij