Zbiórka REHABILITACJA DLA Emilki - miniaturka zdjęcia

REHABILITACJA DLA Emilki

Zbiórka REHABILITACJA DLA Emilki - zdjęcie główne

REHABILITACJA DLA Emilki

9 019 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Jasińska - awatar

Aleksandra Jasińska

Organizator zbiórki

               URATUJMY WSPÓLNIE EMILKĘ KOCHANI PRZYJACIELE !!!

EMILKA BARDZO WIELE PRZESZŁA...

Emilka to mała kuchareczka uwielbia gotować i malować się. 

WCIĄŻ JEST NA NOC PODŁĄCZANA DO RESPIRATORA I Z NIM ODDYCHA JUZ NIE W SZPITALU A W DOMKU.                                                A OTO HISTORIA EMILKI...

Nasza Emilka jest pogodną sześcioletnią dziewczynką, która jak każde dziecko chce się bawić i cieszyć życiem. Jeszcze niedawno uczęszczała z innymi dziećmi do przedszkola w Skulsku. (okolice Konina) 

Dwa lata temu zaczęły się pierwsze problemy zdrowotne Emilka krztusiła się podczas picia.  Zaczęła mówić przez nosek więc  usunięto jej trzeci migdał. Pojawiły się problemy z  zaparciami, a cała jej prawa strona stała się słabasza i zaczęło jej opadać prawe ramionko.  

Pod koniec stycznia 2019 roku  po wykonaniu rezonansu magnetycznego lekarze wykryli u Emilki nowotwór jest to tzw. glejak który ulokował się w pniu jej mózgu. Jest to gwiaździak  włosowokomórkowaty pierwszego stopnia. Ratując życie dziecka neurochirurdzy dziecięcy podjęli się niezwykle trudnej operacji usunięcia nowotworu. Udało się wyciąć ¾ guza. Emilka przeszła pomyślnie tę próbę – niestety powstały efekty uboczne.

Emilka po operacji przestała chodzić mówić przełykać i oddychać. Rozpoczęła się zatem  walka o powrót do przywrócenia tych funkcji. Wymagała wykonania tracheostomii oraz gastrostomii.

Emilka walczy o każdy samodzielny oddech, uśmiech, krok. Przebywała na OIOMie w  Wojewódzkim  Szpitalu Dziecięcym  w Bydgoszczy. Emilka uczy się chodzić i oddychać robiąc kolosalne postępy. Od operacji minęło zalewdwie kilka miesięcy a jej usta zaczynają bezdźwięcznie mówić a nogi stawiać pierwsze kroki ale wciąż nie może przełykać więc jest żywiona przez sądę.  W ciągu dnia Emilka oddycha sama lecz każdej nocy podłączana jest do respiratora. Emilka walczy o każdy potencjał dalszego radosnego dzieciństwa wśród osób jej najbliższych z mamą u swojego boku dla taty którego już nie ma i dla brata Arturka. Obecnie mieszka w Bydgoszczy że swoją mama i bratem. Emilka opiekuje się jej mama i ciocia jest to niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie ale Emilka może otrzymać wsparcie poprzez rehabilitację która niestety jest kosztowna co przekracza możliwości finansowe moje i mojej rodziny. 

Drodzy przyjaciele pomóżcie jeśli możecie tej małej dziewczynce jestem jej chrzestna i bardzo ją kocham. 💕

Mama Emilki i chrzestna 

Liczy się każda pomoc i każda złotówka 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomasz Kawczynski - awatar

  Tomasz Kawczynski

  04.02.20
  04.02.20

  Zdrówka dla małej. Niech żyje 100 Lat

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  06.05.19
  06.05.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Asia x - awatar

  Asia x

  25.04.19
  25.04.19

  Wracaj do zdrowia słoneczko xxx

 • Pracownicy Obsługi Przedszkola Gminnego w Skulsku - awatar

  Pracownicy Obsługi Przedszkola Gminnego w Skulsku

  16.04.19
  16.04.19

  Trzymamy Kciuki Zdrówka :)

9 019 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Jasińska - awatar

Aleksandra Jasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krystyna - awatar
Krystyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcelina - awatar
Marcelina
20
Natalia Natalia - awatar
Natalia Natalia
20
Zaneta W - awatar
Zaneta W
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Natalia - awatar
Natalia
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij