Zbiórka EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja

Zbiórka EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja - zdjęcie główne

EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja

9 229 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Jasińska - awatar

Aleksandra Jasińska

Organizator zbiórki

               URATUJMY WSPÓLNIE EMILKĘ KOCHANI PRZYJACIELE !!!

EMILKA JAK TO MÓWI: JESTEM DZIEWCZYNKĄ O MIŁYM I DOBRYM SERDUSZKU !!! <3 

POMÓŻ NAM W REHABILITACJI I ZOSTAŃ PRZYJACIELEM TEJ SYMPATYCZNEJ DZIEWCZYNKI !!! 

EMILKA BARDZO WIELE PRZESZŁA...

Jej największym marzeniem jest zostać przez jeden dzień księżniczką,  a w przyszłości chciałaby być kuchareczką. Emilka uwielbia malować się i bawić się jak każde dziecko w jej wieku.  Jednakże do pełni osiągnięcia sprawności jest jeszcze długa droga albowiem Emilka nie oddycha sama w nocy lecz z respiratorem. 

                                                

A OTO HISTORIA EMILKI...

Nasza Emilka jest pogodną siedmioletnią dziewczynką która jak każde dziecko chce się bawić i cieszyć życiem. Ma marzenia, plany, posiada silny charakter i cały czas podnosi sobie poprzeczkę... Jednakże jeszcze potrzebuje wielu ćwiczeń aby dojść do pełnej sprawności... 

Jak zaczęła się choroba EMILKI????

Dwa lata temu zaczęły się pierwsze problemy zdrowotne Emilka krztusiła się podczas picia.  Zaczęła mówić przez nosek więc  usunięto jej trzeci migdał. Pojawiły się problemy z  zaparciami, a cała jej prawa strona stała się słabasza i zaczęło jej opadać prawe ramionko.  

Pod koniec stycznia 2019 roku  po wykonaniu rezonansu magnetycznego lekarze wykryli u Emilki nowotwór jest to tzw. glejak który ulokował się w pniu jej mózgu. Jest to gwiaździak  włosowokomórkowaty pierwszego stopnia. Ratując życie dziecka neurochirurdzy dziecięcy podjęli się niezwykle trudnej operacji usunięcia nowotworu. Udało się wyciąć ¾ guza. Emilka przeszła pomyślnie tę próbę – niestety powstały efekty uboczne.

Emilka po operacji przestała chodzić mówić przełykać i oddychać. Rozpoczęła się zatem  walka o powrót do przywrócenia tych funkcji. Wymagała wykonania tracheostomii oraz gastrostomii.

Emilka walczy o każdy samodzielny oddech, uśmiech, krok. Przebywała na OIOMie w  Wojewódzkim  Szpitalu Dziecięcym  w Bydgoszczy. Emilka uczy się chodzić i oddychać robiąc kolosalne postępy.  W ciągu dnia Emilka oddycha sama lecz każdej nocy podłączana jest do respiratora.  

UWAGA !!! Udało sie !!! Przez prawie rok Emilka była karmiona przez PEGA. Było  to żywienie dojelitowe. Tydzień temu kolejne marzenie Emilki spełniło się i PEG został usunięty i Emilka je już samodzielnie.

Dla naszej dziewczynki najważniejsze jest teraz odzyskać samodzielny oddech i stad ta zbiórka. Jeszcze wciąż Emi nie ma tak duzej sprawnosci fizycznej jak jej rówieśnicy.

Emilka na co dzien bawi sie z kolezankami i uczy a nawet czasem chodzi do szkoły ze swoją mamusią. Każdy dzień dla niej to zabawa jak każda mała dziewczynka w jej wieku ale także i rehabilitacja wykonywanie ćwiczeń , powtarzanie ich i tak ciągle... 

Emilka walczy o każdy potencjał dalszego radosnego dzieciństwa wśród osób jej najbliższych z mamą u swojego boku dla taty którego już nie ma i dla starszego brata Arturka. 

Obecnie mieszka w Bydgoszczy że swoją mama i bratem. Emilka opiekuje się jej mama co jest nie zwykle trudne. Emilka jest dzielna i poprzez wsparcie i rehabilitacje moze uzyskać pomoc i czas który jest tak ważny. 

Drodzy Przyjaciele pomozcie tej malej dziewczynce jestem jej mamą chrzestą  i bardzo ją kocham. 💕

Mama Emilki i chrzestna Aleksandra

Liczy się każda pomoc i każda złotówka dla nas. Dziękujemy za dobre serduszko !!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomasz Kawczynski - awatar

  Tomasz Kawczynski

  04.02.20
  04.02.20

  Zdrówka dla małej. Niech żyje 100 Lat

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  06.05.19
  06.05.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Asia x - awatar

  Asia x

  25.04.19
  25.04.19

  Wracaj do zdrowia słoneczko xxx

 • Pracownicy Obsługi Przedszkola Gminnego w Skulsku - awatar

  Pracownicy Obsługi Przedszkola Gminnego w Skulsku

  16.04.19
  16.04.19

  Trzymamy Kciuki Zdrówka :)

9 229 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Jasińska - awatar

Aleksandra Jasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Malgorzata.F - awatar
Malgorzata.F
50
Krystian - awatar
Krystian
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zofia K. - awatar
Zofia K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krystyna - awatar
Krystyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcelina - awatar
Marcelina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij