Zbiórka EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja - zdjęcie główne

EMILIA WIATROWSKA rehabilitacja

20 125 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Jasińska - awatar

Aleksandra Jasińska

Organizator zbiórki

               URATUJMY WSPÓLNIE EMILKE KOCHANI PRZYJACIELE !!!!

Kim jestem? - EMILKA WIATROWSKA 7 LAT

Z czym muszę się zmierzyć? - GUZ PNIA MÓZGU

EMILKA BARDZO WIELE PRZESZŁA... 

W ubiegłym roku w marcu przeszłam bardzo ciężka operacje częściowego usunięcia guza. 

Niestety w wyniku operacji przestalam oddychac mówić jeść chodzić ale.... To właśnie dzięki Wam tak wiele już osiągnęłam nauczyłam się na nowo jeść mając wsparcie i  pomoc neurologopedow, chodzę już samodzielnie a nawet próbuje biegać dzielnie ze mną ćwiczą fizjoterapeuci, mój głos jest coraz bardziej wyraźny choć w dalszym ciągu jest to dla mnie duży wysiłek.... Moim wielkim marzeniem jest pożegnać się z respiratorem i samodzielnie oddychać w nocy... 

                                                

A OTO HISTORIA EMILKI...

Nasza Emilka jest pogodną siedmioletnią dziewczynką która jak każde dziecko chce się bawić i cieszyć życiem. Ma marzenia, plany, posiada silny charakter i cały czas podnosi sobie poprzeczkę... Jednakże jeszcze potrzebuje wielu ćwiczeń aby dojść do pełnej sprawności... 

Jak zaczęła się choroba EMILKI????

Dwa lata temu zaczęły się pierwsze problemy zdrowotne Emilka krztusiła się podczas picia.  Zaczęła mówić przez nosek więc  usunięto jej trzeci migdał. Pojawiły się problemy z  zaparciami, a cała jej prawa strona stała się słabasza i zaczęło jej opadać prawe ramionko.  

Pod koniec stycznia 2019 roku  po wykonaniu rezonansu magnetycznego lekarze wykryli u Emilki nowotwór jest to tzw. glejak który ulokował się w pniu jej mózgu. Jest to gwiaździak  włosowokomórkowaty pierwszego stopnia. Ratując życie dziecka neurochirurdzy dziecięcy podjęli się niezwykle trudnej operacji usunięcia nowotworu. Udało się wyciąć ¾ guza. Emilka przeszła pomyślnie tę próbę – niestety powstały efekty uboczne.

Emilka po operacji przestała chodzić mówić przełykać i oddychać. Rozpoczęła się zatem  walka o powrót do przywrócenia tych funkcji. Wymagała wykonania tracheostomii oraz gastrostomii.

Emilka walczy o każdy samodzielny oddech, uśmiech, krok. Przebywała na OIOMie w  Wojewódzkim  Szpitalu Dziecięcym  w Bydgoszczy. Emilka uczy się chodzić i oddychać robiąc kolosalne postępy.  W ciągu dnia Emilka oddycha sama lecz każdej nocy podłączana jest do respiratora.  

UWAGA !!! Udało sie !!! Przez prawie rok Emilka była karmiona przez PEGA. Było  to żywienie dojelitowe. Tydzień temu kolejne marzenie Emilki spełniło się i PEG został usunięty i Emilka je już samodzielnie.

Dla naszej dziewczynki najważniejsze jest teraz odzyskać samodzielny oddech i stad ta zbiórka. Jeszcze wciąż Emi nie ma tak duzej sprawnosci fizycznej jak jej rówieśnicy.

Emilka na co dzien bawi sie z kolezankami i uczy a nawet czasem chodzi do szkoły ze swoją mamusią. Każdy dzień dla niej to zabawa jak każda mała dziewczynka w jej wieku ale także i rehabilitacja wykonywanie ćwiczeń , powtarzanie ich i tak ciągle... 

Emilka walczy o każdy potencjał dalszego radosnego dzieciństwa wśród osób jej najbliższych z mamą u swojego boku dla taty którego już nie ma i dla starszego brata Arturka. 

Obecnie mieszka w Bydgoszczy że swoją mama i bratem. Emilka opiekuje się jej mama co jest nie zwykle trudne. Emilka jest dzielna i poprzez wsparcie i rehabilitacje moze uzyskać pomoc i czas który jest tak ważny. 

Drodzy Przyjaciele pomozcie tej malej dziewczynce jestem jej mamą chrzestą  i bardzo ją kocham. 💕

Mama Emilki i chrzestna Aleksandra

Liczy się każda pomoc i każda złotówka dla nas. Dziękujemy za dobre serduszko !!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Em Esz - awatar

  Em Esz

  08.01.2021
  08.01.2021

  Dużo zdrówka dla Emilki😘 Cieszę się, że mogłam dołożyć małą cegiełkę do tej zbiórki💖

 • Maria Reszka - awatar

  Maria Reszka

  17.12.2020
  17.12.2020

  Dobro wraca👍👍👍

 • Danuta Szymańska - awatar

  Danuta Szymańska

  14.12.2020
  14.12.2020

  Licytacja wisiorek

 • Mateusz Rygiel - awatar

  Mateusz Rygiel

  11.12.2020
  11.12.2020

  Trzymamy kciuki 🙂🙂

 • Marta Sośnicka - awatar

  Marta Sośnicka

  10.12.2020
  10.12.2020

  Domek pod strzechą licytacja

20 125 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Jasińska - awatar

Aleksandra Jasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 223

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Palenik - awatar
Joanna Palenik
700
Paula W - awatar
Paula W
40
Kasia - awatar
Kasia
40
Ewa Giermazińska licytacja rzeczy - awatar
Ewa Giermazińska licytacja rzeczy
20
Joanna Kowalska - awatar
Joanna Kowalska
30
Justyna - awatar
Justyna
2
Monika - awatar
Monika
80
Em Esz - awatar
Em Esz
40
Marta upiec marzenia - awatar
Marta upiec marzenia
55

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij