Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Dzień dobry , mam na imię Daniela jestem mamą 3 letniej córeczki , zbieram na życie i na mieszkanie zasłużona jestem nie mam w nikim wsparcie dla tego postanowiłam utworzyć tą zbiórkę że nam ktoś pomoże teraz jeszcze święta idą że ktoś nam sprawi prezent że nam pomożecie za każdą pomoc serdecznie dziękujemy ♥️♥️♥️pamiętajcie że dobro powraca
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!