Zbiórka Woliera dla ptakow - zdjęcie główne

Woliera dla ptakow

251 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Jesteśmy młodą fundacją o nazwie "Pro Animals". Planujemy budowę wolier edukacyjnych w Przybyłowie koło Milejewa. Fundacja opiekuje się dzikimi zwierzętami potrzebującymi pomocy - leczymy, rehabilitujemy i wypuszczamy je na wolność.Część dzikich zwierząt niestety nigdy nie wróci na łono natury i to dla nich chcemy stworzyć to miejsce.Będą tu miały dożywotni dom w warunkach odpowiadających ich potrzebom biologicznym, wśród lasów i łąk.

Na początek planujemy zbudować 3 woliery dla błotniaka stawowego, myszołowa i puszczyka z ośrodka rehabilitacji w Poczopku. Koszt jednej woliery to około 3 tys złotych. Nie mamy środków na pokrycie tak dużej inwestycji, a jest wiele innych potrzebujących zwierząt.

Miejsce to będzie mógł odwiedzić każdy w każdym wieku od 0-99 lat:) gdyż planujemy stworzyć również ścieżkę edukacyjną o tematyce przyrodniczej.

Przybyłowo jest wyjątkowym miejscem gdzie swój raj na ziemi w Agroturystyce "Przed Wsią "prowadzonej przez Annę Surowiec  znalazły również niechciane konie, które miały skończyć w rzeźni. 

Te skrzywdzone zwierzęta pod troskliwą opieką Ani Turko odzyskują zdrowie i zaufanie do człowieka. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Przybyłowa, a wkrótce do naszych kolejnych podopiecznych. Jako organizacja pozarządowa posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego (nasz nr KRS: 0000544937), który jest rękojmią rzetelności, jakości realizacji naszych celów statutowych i pełnej transparentności prowadzenia zbiórek publicznych, dla których obowiązuje nas pełna sprawozdawczość dla organów państwowych - kontrolnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
251 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij