Zbiórka Woliera dla ptakow - miniaturka zdjęcia

Woliera dla ptakow

Zbiórka Woliera dla ptakow - zdjęcie główne

Woliera dla ptakow

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Jesteśmy młodą fundacją o nazwie "Pro Animals". Planujemy budowę wolier edukacyjnych w Przybyłowie koło Milejewa. Fundacja opiekuje się dzikimi zwierzętami potrzebującymi pomocy - leczymy, rehabilitujemy i wypuszczamy je na wolność.Część dzikich zwierząt niestety nigdy nie wróci na łono natury i to dla nich chcemy stworzyć to miejsce.Będą tu miały dożywotni dom w warunkach odpowiadających ich potrzebom biologicznym, wśród lasów i łąk.

Na początek planujemy zbudować 3 woliery dla błotniaka stawowego, myszołowa i puszczyka z ośrodka rehabilitacji w Poczopku. Koszt jednej woliery to około 3 tys złotych. Nie mamy środków na pokrycie tak dużej inwestycji, a jest wiele innych potrzebujących zwierząt.

Miejsce to będzie mógł odwiedzić każdy w każdym wieku od 0-99 lat:) gdyż planujemy stworzyć również ścieżkę edukacyjną o tematyce przyrodniczej.

Przybyłowo jest wyjątkowym miejscem gdzie swój raj na ziemi w Agroturystyce "Przed Wsią "prowadzonej przez Annę Surowiec  znalazły również niechciane konie, które miały skończyć w rzeźni. 

Te skrzywdzone zwierzęta pod troskliwą opieką Ani Turko odzyskują zdrowie i zaufanie do człowieka. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Przybyłowa, a wkrótce do naszych kolejnych podopiecznych. Jako organizacja pozarządowa posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego (nasz nr KRS: 0000544937), który jest rękojmią rzetelności, jakości realizacji naszych celów statutowych i pełnej transparentności prowadzenia zbiórek publicznych, dla których obowiązuje nas pełna sprawozdawczość dla organów państwowych - kontrolnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij