Zbiórka Woliera dla ptakow - zdjęcie główne

Woliera dla ptakow

251 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Jesteśmy młodą fundacją o nazwie "Pro Animals". Planujemy budowę wolier edukacyjnych w Przybyłowie koło Milejewa. Fundacja opiekuje się dzikimi zwierzętami potrzebującymi pomocy - leczymy, rehabilitujemy i wypuszczamy je na wolność.Część dzikich zwierząt niestety nigdy nie wróci na łono natury i to dla nich chcemy stworzyć to miejsce.Będą tu miały dożywotni dom w warunkach odpowiadających ich potrzebom biologicznym, wśród lasów i łąk.

Na początek planujemy zbudować 3 woliery dla błotniaka stawowego, myszołowa i puszczyka z ośrodka rehabilitacji w Poczopku. Koszt jednej woliery to około 3 tys złotych. Nie mamy środków na pokrycie tak dużej inwestycji, a jest wiele innych potrzebujących zwierząt.

Miejsce to będzie mógł odwiedzić każdy w każdym wieku od 0-99 lat:) gdyż planujemy stworzyć również ścieżkę edukacyjną o tematyce przyrodniczej.

Przybyłowo jest wyjątkowym miejscem gdzie swój raj na ziemi w Agroturystyce "Przed Wsią "prowadzonej przez Annę Surowiec  znalazły również niechciane konie, które miały skończyć w rzeźni. 

Te skrzywdzone zwierzęta pod troskliwą opieką Ani Turko odzyskują zdrowie i zaufanie do człowieka. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Przybyłowa, a wkrótce do naszych kolejnych podopiecznych. Jako organizacja pozarządowa posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego (nasz nr KRS: 0000544937), który jest rękojmią rzetelności, jakości realizacji naszych celów statutowych i pełnej transparentności prowadzenia zbiórek publicznych, dla których obowiązuje nas pełna sprawozdawczość dla organów państwowych - kontrolnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
251 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij