Zbiórka Woliera dla ptakow - miniaturka zdjęcia

Woliera dla ptakow

Zbiórka Woliera dla ptakow - zdjęcie główne

Woliera dla ptakow

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Jesteśmy młodą fundacją o nazwie "Pro Animals". Planujemy budowę wolier edukacyjnych w Przybyłowie koło Milejewa. Fundacja opiekuje się dzikimi zwierzętami potrzebującymi pomocy - leczymy, rehabilitujemy i wypuszczamy je na wolność.Część dzikich zwierząt niestety nigdy nie wróci na łono natury i to dla nich chcemy stworzyć to miejsce.Będą tu miały dożywotni dom w warunkach odpowiadających ich potrzebom biologicznym, wśród lasów i łąk.

Na początek planujemy zbudować 3 woliery dla błotniaka stawowego, myszołowa i puszczyka z ośrodka rehabilitacji w Poczopku. Koszt jednej woliery to około 3 tys złotych. Nie mamy środków na pokrycie tak dużej inwestycji, a jest wiele innych potrzebujących zwierząt.

Miejsce to będzie mógł odwiedzić każdy w każdym wieku od 0-99 lat:) gdyż planujemy stworzyć również ścieżkę edukacyjną o tematyce przyrodniczej.

Przybyłowo jest wyjątkowym miejscem gdzie swój raj na ziemi w Agroturystyce "Przed Wsią "prowadzonej przez Annę Surowiec  znalazły również niechciane konie, które miały skończyć w rzeźni. 

Te skrzywdzone zwierzęta pod troskliwą opieką Ani Turko odzyskują zdrowie i zaufanie do człowieka. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Przybyłowa, a wkrótce do naszych kolejnych podopiecznych. Jako organizacja pozarządowa posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego (nasz nr KRS: 0000544937), który jest rękojmią rzetelności, jakości realizacji naszych celów statutowych i pełnej transparentności prowadzenia zbiórek publicznych, dla których obowiązuje nas pełna sprawozdawczość dla organów państwowych - kontrolnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Anna Surowiec - awatar

Anna Surowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij