Zbiórka Pomoc po pożarze Kościelna Jania - miniaturka zdjęcia

Pomoc po pożarze Kościelna Jania Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc po pożarze Kościelna Jania - zdjęcie główne

Pomoc po pożarze Kościelna Jania

41 618 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Damrat - awatar

Monika Damrat

Organizator zbiórki

Wsparcie dla rodziny Damrat z Kościelnej Jani.


Dzień 18.03.2023 już na zawsze zapisze się w naszej pamięci jako bardzo trudne doświadczenie, podczas którego dosłownie w kilkanaście minut podczas pożaru straciliśmy nasz rodzinny dom. Na szczęście nikt nie zginął lecz w jednej chwili zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową i miejsca, do którego z wielkim sentymentem wróciliśmy po 9 latach życia na obczyźnie. Dane nam było cieszyć się tym pokoleniowym domem niespełna rok. W tym czasie w naszych sercach zrodziło się wiele planów i marzeń, aby go wyremontować i dostosować do nowych potrzeb, co zresztą powoli nam się udawało. Z radością wracając do Polski wszyscy czuliśmy się w nim jak u siebie.

W ostatnim czasie z wielkim zaangażowaniem ukończyłam Kurs Coucha w przestrzeni Doktor Miłość, który bardzo odmienił moje życie i dał mi możliwość pomagania innym. To stało się moją misją a nasz dom w Kościelnej Jani był naszym ( moim, mojej mamy i moich 2 synów) azylem i miejscem realizowania naszych pasji i życiowych zadań.

Wierzący w ludzką miłości i dobro, zwracam się z ogromną prośbę o  finansowe wsparcie nas w tym trudnym momencie życia. Wierzę, że dzięki Waszym hojnym i miłosiernym sercom stanie się cud i będziemy znowu mieli swój dach nad głową i życie pełne radości.

Już teraz z wielką wdzięcznością ściskamy wszystkich ludzi dobrej woli za okazaną nam pomoc !!!


Monika Damrat z Hubertem i Krzysiem ....i mamą Haliną ❤️❤️❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Damrat - awatar

  Monika Damrat

  20.03.2023
  20.03.2023

  Dach spłoną doszczętnie.

  Zdjęcie aktualizacji 115 916

Komentarze


 • Ewa:) - awatar

  Ewa:)

  23.03.2023
  23.03.2023

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2023
  20.03.2023

  Powodzenia dla Was Moniko.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2023
  20.03.2023

  Powodzenia!

 • Ania - awatar

  Ania

  20.03.2023
  20.03.2023

  Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.

 • Małgorzata Berestowska - awatar

  Małgorzata Berestowska

  20.03.2023
  20.03.2023

  Wspieram ♥️

41 618 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Damrat - awatar

Monika Damrat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 448

Monika Zwolińska - awatar
Monika Zwolińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
KKKD - awatar
KKKD
100
Dorota - awatar
Dorota
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Świerk - awatar
Anna Świerk
20
Iza Delewska - awatar
Iza Delewska
5
Agnieszka Kazubek - awatar
Agnieszka Kazubek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij