Zbiórka Schyłek życia Brutusa i kompanów - miniaturka zdjęcia

Schyłek życia Brutusa i kompanów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Schyłek życia Brutusa i kompanów - zdjęcie główne

Schyłek życia Brutusa i kompanów

340 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Zubowicz - awatar

Joanna Zubowicz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Nazywam się Joanna Zubowicz. Kocham zwierzęta i uwielbiam im pomagać. Każdy kto mnie zna to wie,że nie przejdę obok przemocy wobec zwierząt i ich los nie jest mi obojętny.Parę dni temu na mojej drodze pojawił się Brutus ❤️ 12 letni psiak z mnóstwem chorób ale z jakże niezwykłą chęcią życia i nadzieją w oczach. Pokochałam i postanowiłam pomóc. Brutus ma raka wątroby, zespół ogona końskiego, przerzuty na płucach, trzeba go cewnikować i niedowład tylnych łap. Trafił pod opiekę Krzysztofa Cieślewicza do którego osobiście go zawiozłam.Zastałam na miejscu dwadzieścia psów w potrzebie. Pieski wszystkie wiekowe,chore i kilka z nich leżących.Otoczone są opieką o miłością. Proszę o pomoc,o pomoc dla Krzysztofa i jego stada, wiem ile energii i siły potrzeba by pomagać, wiem ile to pieniążków kosztuje..... Każda złotówka ma znaczenie,każda pomoże ❤️ Z góry dziękuję z całego serduszka😘

Witam serdecznie,.Dziękuję bardzo za okazane serduszka i wpłaty.Nie ukrywam,że bardzo mi zależy żeby pomóc Krzysztofowi bo wiem ,ile to kosztuje energii,chęci ,poświęcenia i pieniążków.Krzysztof ratuje psiaki ,które są już u schyłku życia,chore,zaniedbane i te,których już nikt nie chce.....Dziękuje za pomoc i zachęcam do udostępniania.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Joanna Zubowicz - awatar

    Joanna Zubowicz

    03.07.2019
    03.07.2019

    Witam serdecznie.Dziękuję po stokroć za dotychczasowe wpłaty i zachęcam do udostępniania.Brutus walczy a Krzysztof mu w tym pomaga,jestem pełna podziwu za upór i siłę z jaką pokonuje przeciwności losu.

340 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Zubowicz - awatar

Joanna Zubowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Marta - awatar
Marta
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Michal Szo - awatar
Michal Szo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
60
AnaB - awatar
AnaB
20
Ewa. - awatar
Ewa.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij