Zbiórka Schyłek życia Brutusa i kompanów - miniaturka zdjęcia

Schyłek życia Brutusa i kompanów

Zbiórka Schyłek życia Brutusa i kompanów - zdjęcie główne

Schyłek życia Brutusa i kompanów

340 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Zubowicz - awatar

Joanna Zubowicz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Nazywam się Joanna Zubowicz. Kocham zwierzęta i uwielbiam im pomagać. Każdy kto mnie zna to wie,że nie przejdę obok przemocy wobec zwierząt i ich los nie jest mi obojętny.Parę dni temu na mojej drodze pojawił się Brutus ❤️ 12 letni psiak z mnóstwem chorób ale z jakże niezwykłą chęcią życia i nadzieją w oczach. Pokochałam i postanowiłam pomóc. Brutus ma raka wątroby, zespół ogona końskiego, przerzuty na płucach, trzeba go cewnikować i niedowład tylnych łap. Trafił pod opiekę Krzysztofa Cieślewicza do którego osobiście go zawiozłam.Zastałam na miejscu dwadzieścia psów w potrzebie. Pieski wszystkie wiekowe,chore i kilka z nich leżących.Otoczone są opieką o miłością. Proszę o pomoc,o pomoc dla Krzysztofa i jego stada, wiem ile energii i siły potrzeba by pomagać, wiem ile to pieniążków kosztuje..... Każda złotówka ma znaczenie,każda pomoże ❤️ Z góry dziękuję z całego serduszka😘

Witam serdecznie,.Dziękuję bardzo za okazane serduszka i wpłaty.Nie ukrywam,że bardzo mi zależy żeby pomóc Krzysztofowi bo wiem ,ile to kosztuje energii,chęci ,poświęcenia i pieniążków.Krzysztof ratuje psiaki ,które są już u schyłku życia,chore,zaniedbane i te,których już nikt nie chce.....Dziękuje za pomoc i zachęcam do udostępniania.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Joanna Zubowicz - awatar

    Joanna Zubowicz

    03.07.19
    03.07.19

    Witam serdecznie.Dziękuję po stokroć za dotychczasowe wpłaty i zachęcam do udostępniania.Brutus walczy a Krzysztof mu w tym pomaga,jestem pełna podziwu za upór i siłę z jaką pokonuje przeciwności losu.

340 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Zubowicz - awatar

Joanna Zubowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Marta - awatar
Marta
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Michal Szo - awatar
Michal Szo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
60
AnaB - awatar
AnaB
20
Ewa. - awatar
Ewa.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij