Zbiórka Walczymy o zycie maleństwa !!!! - miniaturka zdjęcia

Walczymy o zycie maleństwa !!!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walczymy o zycie maleństwa !!!! - zdjęcie główne

Walczymy o zycie maleństwa !!!!

35 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Buska - awatar

Aga Buska

Organizator zbiórki

Jesteśmy wolontariuszkami w schronisku w Miedarach. 

Tym razem na naszej drodze stanęły dwie malutkie 6-7 tygodniowe suczki..... Wyrzucone przez człowieka bo chore. Człowiek nie zadbał o szczepienia i konsekwencje tego czynu musiały ponieść one. Człowiek nie próbował walczyć, leczyć tylko pozbył się problemu.....wyrzucił  :( . Psie dzieci trafiły do schroniska. Miał być ciepły dom tymczasowy lecz od razu klinika, szpital i walka. 

Niestety mała czarna kuleczka Malinka przegrała walkę z parwowirozą......Nie poznała dobrego życia, ciepłego dotyku, spokoju i miłości. Jej siostra walczy.

Losy Beżowej można śledzić na wydarzeniu "Maluchy walczą o życie! Potrzebna pomoc! ": www.facebook.com/events/307707229749989/

Potrzebujemy wsparcia finansowego na zapłatę rachunków w lecznicy i dalszą walkę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
35 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Buska - awatar

Aga Buska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
K.s. - awatar
K.s.
20
kate - awatar
kate
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij