Zbiórka Pomóż KUBIE złapać oddech - miniaturka zdjęcia

Pomóż KUBIE złapać oddech Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż KUBIE złapać oddech - zdjęcie główne

Pomóż KUBIE złapać oddech

606 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Golak - awatar

Agnieszka Golak

Organizator zbiórki

Nazywam się Kuba mam około 11 lat, moje szczenięce losy nie są znane, trafiłem do schroniska na paluchu, umieścili mnie tam w małym kojcu, w ostatniej alejce, gdzie prawie nikt nie zaglądał. Spędziłem tam kilka niewesołych miesięcy. Ale udało mi się! Znalazłem kochającą rodzinę, mam ciepły dom, legowisko, a czasami jak mam ochotę kanapę. Mam duże podwórko, braciszka i siostrzyczkę oraz kilku kocich kumpli. Uwielbiam spacery, bieganie za patykiem, brodzenie w rzece. Kocham życie i z niego korzystam pełnymi garściami. Dostaje dużo miłości, a jeszcze więcej daje, uśmiecham się na widok mojej ludzkiej przyjaciółki jak podjeżdża pod bramę samochodem, ocieram się łebkiem i każe się głaskać, dużo głaskać. Nawet jak ludzie są zmęczeni po pracy, to jak się uśmiechnę i merdnę ogonem to idziemy na spacer :)

Niestety niedawno znaleźli u mnie niewyleczalną chorobę, porażenie nerwu tchawicy. Sprawia to, że czasami nie mogę oddychać. Boję się, że pewnego dnia się po prostu uduszę. Parę dni temu miałem operację, która ma mi pomóc w oddychaniu, ale jak na razie raz jest lepiej a raz gorzej. Potrzebuje pomocy, bo bardo chcę jeszcze żyć!

                                                                                                                  Kuba- sznaucer olbrzym


Nazywam się Agnieszka, zbieram pieniążki na pokrycie leczenia mojego pieska Kuby, jak do tej pory musieliśmy podpisać zobowiązanie pieniężne na 2200 zł, a koszty dalej rosną, Kuba znowu jest w lecznicy i walczy o życie. Aż się boje zapytać ile wyniesie kolejny rachunek, na pewno ponad 1000 zł. Wszyscy bardzo kochamy Kubę, chcemy jeszcze dać mu dużo szczęścia. Pieniądze zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów operacji oraz dalszego leczenia. Od początku tego roku wydaliśmy około 1500 zł na leczenie Kuby teraz kolejne 1100 zł, nie dajemy już rady finansowo tego udźwignąć, mamy jeszcze w domu 2 inne psy i 5 kotów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Golak - awatar

  Agnieszka Golak

  25.04.2017
  25.04.2017

  Z wielkim bólem informuję, że nasz kochany Kuba odszedł wczoraj za tęczowy most. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, niestety ciało nie dało rady. Kuba walczył do końca.
  Nie możemy się pogodzić z jego stratą, została wielka dziura w sercu i pustka nie do wypełnienia.
  Dziękuje Wszystkim za wsparcie finansowe, duchowe oraz udostępnianie postu.
  Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na częściowe pokrycie rachunku od weterynarza.

  Zdjęcie aktualizacji 4 509

Komentarze


 • Piotr Kandyba - awatar

  Piotr Kandyba

  24.04.2017
  24.04.2017

  Trzymam kciuki za zdrowie pieska.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.04.2017
  22.04.2017

  3mam kciuki!!!!

606 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Golak - awatar

Agnieszka Golak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Kandyba - awatar
Piotr Kandyba
100
Dorota Danowska - awatar
Dorota Danowska
50
Irina - awatar
Irina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Tuński - awatar
Łukasz Tuński
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij