Zbiórka Pomóżmy Dla Hani - zdjęcie główne

Pomóżmy Dla Hani

160 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Łupińska - awatar

Małgorzata Łupińska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 5 letniej Hani.  Córeczka nasza od urodzenia choruje na genetyczną chorobę Artrogrypoze. Charakteryzuje się ona sztywnością stawów, co powoduje silne przykurcze. U Hani dotyczy to obu stóp i dłoni. Hania wymaga ciągłej rehabilitacji i wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Pochłania to bardzo dużo pieniążków. Koszt jednego turnusu wynosi ok.6 tys. zł. Dzięki rehabilitacji i cieżkiej pracy samej Hani widzimy poprawę. Wiemy ,że najwięcej możemy zdziałać w pierwszych latach jej życia. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca o choćby najdrobniejszą wpłatę. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w przybliżeniu Hani do większej sprawności i samodzielnosci .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Aga - awatar

  Agnieszka Aga

  11.04.2019
  11.04.2019

  Zdróweczka dla małej księżniczki 🎈🎈🎈

  • Małgorzata Łupińska - awatar

   Małgorzata Łupińska - Organizator zbiórki

   11.04.2019
   11.04.2019

   Dziękuję bardzo za okazaną nam pomoc 😘😘😘

160 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Łupińska - awatar

Małgorzata Łupińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Justyna - awatar
Justyna
20
Magda - awatar
Magda
50
Agnieszka Aga - awatar
Agnieszka Aga
20
Sławomir Charkiewicz - awatar
Sławomir Charkiewicz
50
Urszula Kamińska - awatar
Urszula Kamińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij