Zbiórka Pomóżmy Dla Hani - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Dla Hani

Zbiórka Pomóżmy Dla Hani - zdjęcie główne

Pomóżmy Dla Hani

160 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Łupińska - awatar

Małgorzata Łupińska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 5 letniej Hani.  Córeczka nasza od urodzenia choruje na genetyczną chorobę Artrogrypoze. Charakteryzuje się ona sztywnością stawów, co powoduje silne przykurcze. U Hani dotyczy to obu stóp i dłoni. Hania wymaga ciągłej rehabilitacji i wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Pochłania to bardzo dużo pieniążków. Koszt jednego turnusu wynosi ok.6 tys. zł. Dzięki rehabilitacji i cieżkiej pracy samej Hani widzimy poprawę. Wiemy ,że najwięcej możemy zdziałać w pierwszych latach jej życia. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca o choćby najdrobniejszą wpłatę. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w przybliżeniu Hani do większej sprawności i samodzielnosci .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Aga - awatar

  Agnieszka Aga

  11.04.19
  11.04.19

  Zdróweczka dla małej księżniczki 🎈🎈🎈

  • Małgorzata Łupińska - awatar

   Małgorzata Łupińska - Organizator zbiórki

   11.04.19
   11.04.19

   Dziękuję bardzo za okazaną nam pomoc 😘😘😘

160 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Łupińska - awatar

Małgorzata Łupińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Justyna - awatar
Justyna
20
Magda - awatar
Magda
50
Agnieszka Aga - awatar
Agnieszka Aga
20
Sławomir Charkiewicz - awatar
Sławomir Charkiewicz
50
Urszula Kamińska - awatar
Urszula Kamińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij